1. Dziś w uroczystość Wszystkich Świętych, nie będzie Mszy św. o godz. 12.00. Bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00 w naszej kaplicy odbędzie się nabożeństwo z wypominkami za zmarłych.
  2. Od dzisiaj rozpoczyna się oktawa uroczystości Wszystkich Świętych. Przez całą oktawę wierni z naszej parafii włączają się w „Różaniec do granic Nieba”, czyli do modlitwy w intencji naszej ojczyzny i świata.

Dlaczego? Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej.

Jak to robimy?

Wspólnie. Jak Izrael na kartach Biblii, jak nasi przodkowie przez wieki.
Od 01 do 08 listopada, w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych.

1. Pokutujemy za wszystkie grzechy aborcji dokonane w Polsce.
2. Prosimy dusze czyśćcowe o modlitwę, ofiarowujemy odpusty
3. Przepraszamy dzieci nienarodzone, przyjmujemy je do naszych rodzin i prosimy o modlitwę za nas.

Owocem tej wielkiej modlitwy Polaków może być przywrócenie nadziei, wiary i przyjęcie pokoju Bożego.

W naszej kaplicy okolicznościowe modlitwy wraz z różańcem rozpoczynać się będą bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00. A zatem dzisiaj i w najbliższą niedzielę, nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30. Kto nie będzie mógł przyjść do kaplicy, może włączyć się do tej modlitwy również w domu, o dowolnej porze z intencją jedności z wszystkimi uczestnikami „Różańca do granic Nieba”.

- jutro – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. połączone z wypominkami za zmarłych o godz. 9.00 i 18.00

- w środę – wspomnienie św. Karola Boromeusza

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą połączone z Mszą św. W piątek przed południem udam się z Komunią św. pod wskazane adresy. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30.
  2. Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”.