1. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na ostatnie w październiku nabożeństwo różańcowe.
  2. Po Mszy św. w dalszym ciągu przyjmuję na wypominki, zarówno jednorazowe jak i całoroczne.
  3. W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek uroczystość Wszystkich św. Msze św. sprawowane będą w naszej kaplicy, do południa o godz. 9.00 i 11.00. Po tej Mszy odbędzie się procesja na cmentarz połączona z wypominkami. Wieczorna Msza św. o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.

- we wtorek – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 6.30, lecz o godz. 9.00 i 18.00 i połączone będą z wypominkami za zmarłych.

- w czwartek – wspomnienie św. Karola Boromeusza.

  1. W środę bezpośrednio po Mszy św. czyli ok. godz. 18.00 zapraszam na pierwsze spotkanie nowej PRD. Przypomnę, że w jej skład wchodzą niejako z urzędu nadzwyczajny szafarz Komunii św. oraz pani Organistka, a także przedstawiciele poszczególnych grup i wspólnot oraz zespołów działających przy naszej parafii, oraz przedstawiciele poszczególnych sołectw ( najlepiej gdyby byli to sami sołtysi ). Ponieważ PRD będzie przez najbliższe dwa lata również Parafialnym Zespołem Synodalnym, na to pierwsze spotkanie zapraszam również osoby, które chciałby podzielić się swoim doświadczeniem Kościoła i ubogacić swoimi przemyśleniami na temat przyszłości funkcjonowania naszej parafii, która jest częścią Kościoła Powszechnego, czyli Rzymskokatolickiego. Mam nadzieję, że w późniejszym czasie w naszej parafii powstaną również inne grupy synodalne XVI SYNODU POWSZECHNEGO.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą połączone z Mszą św. W czwartek na Mszę św. zapraszam SLO. W piątek przed południem udam się do chorych z komunią św. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30, a na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.