1. Dziś z racji na trzecią niedzielę miesiąca, zapraszam KŻR o 17.30 na nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic.
  2. Dziś przypada Światowy Dzień Ubogich. Podobnie jak w latach ubiegłych Caritas przygotował tzw. „Tytki Miłosierdzia”. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom za dar serca dla ubogich. „Tytki w dalszym ciągu są do pobrania w przedsionku. Wypełnione produktami spożywczymi o długiej przydatności do spożycia lub środkami czystości, można przynieść do kaplicy do przyszłej niedzieli. Dystrybucje darów poprowadzi nasze PK Caritas.
  3. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. W dalszym ciągu przyjmuję kartki na całoroczne wypominki za zmarłych.

- we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

- w środę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

- w piątek – św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

- w sobotę – wspomnienie ofiarowania NMP

1. W ubiegłą niedzielę na tzw. „tacę gospodarczą” zostało zebrane 1203 zł. Za wszystkie ofiary składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać.
  1. Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki, przedłużył dyspensę od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. do 29.11.