1. Dziś podczas Mszy św. o godz. 12.15 druga grupa dzieci przystąpi po raz pierwszy do sakramentu Eucharystii. Od poniedziałku do piątku podczas Mszy św. o godz. 18.00 dzieci będą przeżywać tzw. „biały tydzień”.
  2. Jeszcze dziś nabożeństwo majowe odprawione będzie o godz. 17.30 podczas którego odprawiona zostanie również nowenna do św. o. Pio, z racji na 23 dzień miesiąca, obchodzony jako wspomnienie patrona naszej parafii. W dni powszednie nabożeństwo majowe połączone jest z Mszą św. z wyjątkiem dni kiedy spotykamy się przy kapliczkach. I tak, w tym tygodniu o godz. 20.00 spotykamy się: w poniedziałek na posesji u pp. Myszkowskich w Kalonce ul. Zawilcowa. We wtorek u państwa Grabowiczów również w Kalonce ul. Jaśminowa. W środę u pani Ewy Gabary w Dąbrówce Górnej. W czwartek przy kapliczce na skrzyżowaniu ulic Marmurowej i Aksamitnej w Kalonce.

- w poniedziałek – drugi dzień Zielonych Światek, czyli święto NMP Matki Kościoła.

- w środę – wspomnienie św. Filipa Neri, pr.

- w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W tym dniu o godz. 10.00 zostanie odprawiona w Archikatedrze, Msza Krzyżma przeniesiona z Wielkiego Czwartku.

- w sobotę – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dz.

1. W sobotę na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszam dzieci wraz ze swoimi rodzicami, które we wrześniu ubiegłego roku przystąpiły do I - komunii św. Będzie to okazja do spowiedzi oraz zrobienia próby przed uroczystością Pierwszej Rocznicy Komunii św. którą będą przeżywać w przyszłą niedzielę 30 maja o godz. 12.15.