1. Jeszcze dziś o godz. 17.00 z racji na III niedzielę miesiąca zapraszam członków KŻR na nabożeństwo różańcowe i wymianę tajemnic, a o godz. 17.30 zapraszam serdecznie na pierwsze w tym roku Gorzkie Żale.
  2. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na próbę naszej parafialnej scholii. Po wieczornej Mszy św. modlitewne spotkanie Odnowy Charyzmatycznej a o godzinie 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”
  3. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i droga krzyżowa, jeśli pogoda dopisze to w plenerze. Drugie nabożeństwo drogi krzyżowej będzie odprawione bezpośrednio po wieczornej Mszy św. i nowennie do św. Ojca Pio, która zostanie odprawiona z racji na przypadający w piątek 23 dzień miesiąca, obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego patrona. Na tę Mszę i nabożeństwa zapraszam szczególnie kandydatów do bierzmowania.
  4. W sobotę o godz. 11.15 zapraszamy na kolejne zajęcia kreatywności dla dzieci.
  5. W przyszłą niedzielę w całej Polsce będzie zbierana puszka na potrzeby polskich misjonarzy.
  6. Na stoliku przy wyjściu z kaplicy leżą pudełeczka skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Zachęcam do zabrania tych skarbonek Caritas i zbierania w okresie WP pieniędzy, które zaoszczędzimy po przez nasze wielkopostne wyrzeczenia. Skarbonki przyniesiemy z powrotem do kaplicy po świętach w Niedzielę Miłosierdzia a znajdujące się w nich ofiary przeznaczone będą dla ubogich.
  7. Po Mszy św. w zakrystii przyjmuję jeszcze zapisy na wyjazd do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej 10 marca. Dziś ostatni dzień zapisów. Przy zapisie przyjmuję zaliczkę w wysokości 30 zł. Koszt całego wyjazdu zależy od liczby uczestników i przekażę tę informację za tydzień.
  8. W ubiegłą niedzielę na tzw. tacę gospodarczą zostało zebrane 4064zł. Dziękuję z całego serca wszystkim ofiarodawcom.