1 Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam serdecznie na pierwsze w tym roku Gorzkie Żale.

2 Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na próbę naszej parafialnej scholii. Po wieczornej Mszy św. modlitewne spotkanie Odnowy Charyzmatycznej a o godzinie 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”

3 W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i droga krzyżowa, jeśli pogoda dopisze to w plenerze. Drugie nabożeństwo drogi krzyżowej będzie odprawione bezpośrednio po wieczornej Mszy św. czyli ok. godz. 18.30.

4  W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy na kolejne zajęcia kreatywności dla dzieci.

5 W przyszłą niedzielę w całej Polsce będzie zbierana puszka na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce.

6 W przedsionku leżą pudełeczka skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Zachęcam do zabrania tych skarbonek Caritas i zbierania w okresie WP pieniędzy, które zaoszczędzimy po przez nasze wielkopostne wyrzeczenia. Skarbonki przyniesiemy z powrotem do kaplicy po świętach w Niedzielę Miłosierdzia a znajdujące się w nich ofiary przeznaczone będą dla ubogich.

7 W ubiegłą niedzielę na tzw. tacę gospodarczą zostało zebrane 5 273 zł. Do Kurii przelałem z naszego parafialnego konta 10 000 zł. Tak jak wspomniałem w tym roku otrzymaliśmy z KMAŁ dotację w wysokości 40 000 zł, która też przeznaczona została na spłatę długu. A zatem na dzisiaj nasz dług to już tylko 150 000 zł. Od kwietnia ubiegłego roku udało nam się oddać taką samą sumę pieniędzy. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą budowę ofiara swojego serca. Wszystkich naszych parafian oraz ofiarodawców z poza parafii jako proboszcz noszę w swoim sercu i pamiętam w modlitwie przed Panem Bogiem.

8 Gazety i intencje