1. Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tzw. tacę gospodarczą. Za tydzień poinformuję jaką sumę udało się zebrać. Dziękuję również za wszelkie ofiary które systematycznie wpływają na konto budowy kościoła a także bezpośrednio do mnie. Bóg zapłać. To dzięki tym ofiarom mogliśmy jeszcze przed zimą wykonać ocieplenie wełną mineralną wraz z elewacją oraz pokryć dach kościoła. Po Nowym Roku rozpoczną się prace instalatorskie wewnątrz świątyni.
  2. Dziś po Mszy św. zbierane będą ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie, czyli Polakom mieszkającym w krajach byłego Związku Radzieckiego.
  3. Dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  4. W tym tygodniu Roraty odprawione zostaną od środy do soboty o godz. 6.30. W tym tygodniu wieczorna Msza św. będzie odprawiona jedynie w piątek. W sobotę będą tylko Roraty i nie będzie Mszy o godz. 9.00 ze względu na spowiedź w Strykowie.
  • w czwartek – wspomnienie św. Łucji
  • w piątek– wspomnienie św. Jana od Krzyża
  1. Jutro o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej oraz zespołu „Magnificat”. O godz. 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej . O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania.
  3. W przyszłą niedzielę ks. Proboszcz rozpoczyna rekolekcje w parafii MB Różańcowej na Stokach w Łodzi. Bardzo proszę o modlitewne wsparcie. W naszej parafii rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 20 – 22 grudnia i poprowadzi je mój szkolny kolega z technikum ks. Jacek Wilczyński, który aktualnie posługuje w Czerwińsku. Dokładny plan rekolekcji zostanie podany w ogłoszeniach za tydzień.
  4. Po Mszy w zakrystii  można nabyć świece Caritas na wigilijne stoły. Poświęcone tydzień temu   opłatki  wolontariusze zaopatrzeni w specjalne listy z pieczątkami naszej parafii roznoszą do naszych parafian. Opłatki można nabywać również w zakrystii po Mszy św.
  5. Jeszcze raz chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy włączyli się w akcję Caritas pod hasłem „Tytka Charytatywna”. W minionym tygodniu produkty żywnościowe i artykułu chemiczne zostały dostarczone do najbardziej potrzebujących rodzin z naszej parafii przez wolontariuszki Parafialnego Koła Caritas.