1. Dziś z racji na Święto Bożego Miłosierdzia nie będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30. Natomiast za tydzień z racji na III Niedzielę miesiąca o godz. 17.00 zapraszam członków KŻR na comiesięczne spotkanie formacyjne połączone z wymianom tajemnic oraz z nabożeństwem różańcowym.
  2. Juto tj. w poniedziałek 9.04 w liturgii obchodzimy przeniesioną z 25.03 Uroczystość Zwiastowania NMP. Msza św. o godz. 18.00, a podczas niej będzie można złożyć przyrzeczenie duchowej adopcji dziecka poczętego a także kobietom w stanie błogosławionym udzielę specjalnego błogosławieństwa. Jutrzejsza taca przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.
  3. Również jutro o godz. 17.00 próba scholii i zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej i o 20.00 próba męskiego chóru.
  4. W środę o godz. 18.30 spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  5. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy spotkanie formacyjne. Obecność obowiązkowa.
  6. W sobotę o godz. 11.15 kolejne spotkanie dla dzieci w ramach kreatywnej soboty.
  7. W przyszłą niedzielę w ramach jubileuszu 100 - lecia otrzymania stygmatów i 50 - lecia „narodzin dla nieba” naszego Patrona będzie można obejrzeć wystawę dzieł plastycznych poświęconych św. Ojcu Pio, pani Karoliny Michalak. Jeżeli komuś spodoba się któryś z obrazów, będzie mógł stać się jego szczęśliwym posiadaczem składając odpowiednią ofiarę.
  8. Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tzw. tacę gospodarczą. Dziękuję też bardzo serdecznie za ofiary które systematycznie wpływają na konto naszej parafii lub do mnie osobiście. Przy tej okazji chciałem poinformować, że podczas Triduum Paschalnego i Świąt zebrałem blisko 15 000.00 zł. Bóg zapłać.
  9. Zapowiedzi – Do sakramentu małżeństwa przygotowuje się nasza parafianka Olga Chrzanowska oraz Piotr Adonski, kawaler z parafii św. Antoniego w Łodzi Łagiewnikach. Jest to zapowiedź pierwsza.