1. II niedziela Wielkiego Postu, zwana Ad Gentes w Kościele w Polsce jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Z tej okazji w całej Polsce po mszach św. zbierane będą ofiary do puszek przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom.
  2. Dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo „Gorzkich Żali”.
  3. Juto tj. w poniedziałek zapraszamy dzieci na próbę scholii „Boży Raban”. Próba rozpoczyna się o godz. 17.00. O tej samej porze odbywa się próba żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam Odnowę Charyzmatyczną. Po Mszy św. spotkanie modlitewne. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. ok. 18.30 zapraszam przedstawicieli poszczególnych grup, wspólnot i zespołów działających przy naszej parafii na spotkanie organizacyjne podczas którego będziemy rozmawiać na temat między parafialnej Drogi Krzyżowej z naszej parafii do Sanktuarium w Starych Skoszewach w czwarty piątek WP czyli 27 marca. Zapraszam też inne osoby które chciałyby pomóc w przygotowaniu i prowadzeniu teg0 wydarzenia.
  5. W piątek nabożeństwo „Drogi Krzyżowej” po Mszy św. o godz. 18.30, tj. ok. 18.30.
  6. W piątek nie będzie spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Począwszy od następnego tygodnia nowy termin spotkań to niedzielna Msza św. o godz. 18.00.
  7. W przedsionku są również wyłożone pudełka skarbonki na jałmużnę wielkopostną. Zachęcam aby w czasie WP składać do skarbonek choćby drobne sumy aby w Niedzielę Palmową przynieś je do kaplicy i ofiarować na potrzeby PKC.
  8. 7 czerwca 2020 na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się długo oczekiwana beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Do przyszłej niedzieli można zapisywać się u mnie aby otrzymać zaproszenie na tę uroczystość lub można także zapisać się na przejazd specjalnym pociągiem do Warszawy. Szczegóły podam bezpośrednio przy zapisie.
  9. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tzw. „Tacę Gospodarczą”. Za tydzień powiem ile udało się zebrać pieniędzy na spłatę naszego długu na rzecz KMAŁ.