1 Jeszcze dziś z racji na III niedzielę miesiąca zapraszam KŻR na spotkanie formacyjno modlitewne w kaplicy o godz. 17.00. O godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

2 Juto tj. w poniedziałek o godz. 18.30 zapraszam na spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 próba męskiego chóru.

3 W tym tygodniu odwiedzimy w raz ks. Piotrem lub Mirosławem rodziny naszej parafii w następującej kolejności:

16.01 – PONIEDZIAŁEK - BUKOWIEC – UL. GŁÓWNA, GRABOWA, AKACJOWA oraz BUKOWA

17.01 – WTOREK – DĄBROWA oraz KOPANKA przy ul. Marmurowej

18.01 – ŚRODA – KOPANKA UL. BRZOZOWA, AKACJOWA I ŻYTNIA oraz UL. AKSAMITNA I KALONKA        NA DOŁKU

19.01 – CZWARTEK – KALONKA MAĆKOWIAKÓWKA I DOMY PRZY KOSTCE oraz UL. BRATKOWA, KROKUSOWA I JAŚMINOWA

20.01 – PIĄTEK – KALONKA UL. NARCYZOWA, RÓŻANA, MAGNOLIOWA oraz                           UL. MALWOWA, STOKROTKOWA, IRYSOWA I MACIEJKOWA

21.01 – SOBOTA – WÓDKA

Od poniedziałku do piątku kolęda przed południem trwać będzie                                                                                   od godz. 10.00 do ok. godz. 12.00, po południu od godz.16.00 do ostatniej rodziny.

W sobotę od godz. 10.00 do ostatniej rodziny.

Na czas kolędy w dni powszednie Msza św. sprawowana jest o godz. 9.00

4 W przyszłą niedzielę zbierana będzie taca gospodarcza.

5 Gazety i intencje/