1. Jeszcze dziś o 17.30 nabożeństwo różańcowe.
  2. W miniony czwartek zakończyłem odwiedziny rodzin naszej parafii w ramach kolędy. Za tydzień postaram się podsumować tegoroczną wizytę duszpasterską. Jednak w dalszym ciągu można się ze mną umawiać na zaległe wizyty.

-w poniedziałek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu pr. i dK.

- w środę – 23 dzień miesiąca. Msza o uzdrowienie fizyczne i duchowe o godzinie 9.00. Po Mszy św. nowenna do św. Ojca Pio.

- w czwartek – wspomnienie św. Jana Bosko, pr.

- w piątek – pierwszy piątek miesiąca. Od rana udam się z Komunią św. do osób pod wskazane do czwartku adresy. Od godz. 17.30 spowiedź pierwszo piątkowa. Okolicznościowe nabożeństwo i adoracja Najświętszego Sakramętu połączone będzie z wieczorną Mszą św. na którą w sposób szczególny zapraszam kandydatów do bierzmowania.

- w sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu będą odprawione dwie Msze św. z poświeceniem gromnic.  O godz. 9.00 po której odprawimy różaniec i pierwszo sobotnią medytację. A o godz. 11.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. w raz ze swoimi rodzicami. Przypominam o przyniesieniu gromnic. Najlepiej tej od chrztu a jeśli jej nie ma trzeba taką świecę nabyć w księgarni Archidiecezjalnej na ul. Piotrkowskiej przy Archikatedrze.

1. W poniedziałek o 17.00 próba scholii dziecięcej i zespołu „Magnificat”. O godz. 20.00 próba „Dysonansu”.
  2. Po Mszy św. w zakrystii przyjmuję zapisy na pielgrzymkę do Ziemi św. i Jordanii.
  3. Zgodnie z zapowiedzią chciałbym przekazać szczegółu dotyczące naszego dorocznego balu karnawałowego, który odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału czyli 02. marca w ośrodku „Campoverde”. Jak już wcześniej wspominałem tym razem bawimy się w konwencji karnawału weneckiego a zatem obowiązują karnawałowe maski. Do tańca przygrywać będzie znany w całej Polsce siedmioosobowy zespół „Morele”. Tak jak co roku zwracam się z gorącą prośbą o ofiarowanie ciekawych przedmiotów na aukcję z której pieniądze przeznaczone zostaną na budowę naszej świątyni. Zaproszenia można od dziś nabywać w zakrystii w cenie 160 zł/os. Jak zwykle zachęcam do zapraszania swoich przyjaciół również z poza parafii, a dla osoby która zorganizuje najliczniejszą grupę czekać będzie atrakcyjna nagroda. Inne szczegóły będę podawał przy nabywaniu zaproszeń.