1. Dziś o godz. 17.30, z racji na III – niedzielę miesiąca, nabożeństwo różańcowe połączone będzie z wymianą tajemnic.

2 Przypominam, że przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie odprawiane są tradycyjnie o godz. 9.00.

3  W tym tygodniu wizyta duszpasterska zwana  kolędą odbędzie się w następującym porządku:

16.01 – poniedziałek - BUKOWIEC UL. BUKOWA, oraz  -  DĄBROWA

17.01 – wtorek – KOPANKA (PRZY MARMUROWEJ) oraz KOPANKA UL. BRZOZOWA, KLONOWA I ŹYTNIA

18.01 – środa WÓDKA  UL. PSZENICZNA

19.01 – czwartek  - WÓDKA GÓRNA UL. KSIEŻYCOWA, SŁONECZNA, GWIAŹDZISTA                           I ZBOŻOWA

20.01 – piątek -  UL. AKSAMITNA I KALONKA NA DOŁKU

- DĄBRÓWKA GÓRNA

21.01 – sobota - DĄBRÓWKA DOLNA I BORKI,  UL. STRYKOWSKA

Przypominam, że podobnie jak w latach ubiegłych, księdzu proboszczowi w „kolędzie” pomagać będzie pasjonista, ojciec Mirosław Lesiecki.  Znakiem dla duszpasterzy, że dana rodzina chce przyjąć „kolędę” , niech będzie otwarta brama lub furtka.

Terminy tegorocznej kolędy są już na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie internetowe www.parafiakalonka.pl ponadto w najbliższych dniach do posesji naszych parafian zostaną rozniesione kartki z informacją o kolędzie. Ponieważ już za tydzień rozpoczynają się ferie zimowe i wiele osób wyjeżdża, to tradycyjnie, będziemy się umawiać na zaległe wizyty po 02.02.

4 W minioną środę, nikt nie przyszedł na spotkanie w sprawie organizacji tegorocznego balu karnawałowego,. W związku z brakiem zainteresowania, bal w tym roku się nie odbędzie.