1 Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam serdecznie na nabożeństwo Gorzkich Żali.

2 Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na próbę naszej parafialnej scholii. Po wieczornej Mszy św. modlitewne spotkanie Odnowy Charyzmatycznej, na to spotkanie zapraszam wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie i a potem w prowadzenie wieczoru uwielbienia w wigilię uroczystości Zesłania Ducha św. która przypada 03.06. W tym roku to my będziemy gościć wspólnoty charyzmatyczne z innych parafii. Również jutro  o godzinie 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”

3 We wtorek bezpośrednio po wieczornej Mszy św. tj. ok. 18.30, chciałbym spotkać się z członkami PRE w celu ustalenia harmonogramu prac budowlanych na ten rok. Przy tej okazji chciałbym gorąco podziękować wszystkim ofiarodawcą, którzy systematycznie wspierają darem swojego serca budowę naszej świątyni.

4 W środę po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie PKC.

5 W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i droga krzyżowa, jeśli pogoda dopisze to w plenerze. Drugie nabożeństwo drogi krzyżowej będzie odprawione bezpośrednio  po Mszy św. o godz. 18.00.

6 W najbliższą sobotę wyjątkowo nie będzie zajęć dla dzieci. Dzieci zapraszamy za dwa tygodnie.

7 W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszam na spotkanie KŻR połączone z wymianą tajemnic i nabożeństwem różańcowym.

8 Od jutra do środy włącznie będę prowadził rekolekcje dla dzieci i młodzieży w Rzgowie. Bardzo proszę o modlitwę. W Naszej parafii rekolekcje wielkopostne odbędą się tradycyjnie od czwartku do soboty przed Niedzielą Palmową, tj. 6,7,8 kwietnia. Rekolekcje poprowadzi ks. Bogusław Jargan, proboszcz parafii Świętej Rodziny na Retkini w Łodzi. Już dziś chciałbym poinformować, że na zakończenie rekolekcji w sobotę 08.04. o godz. 18.00 w naszej kaplicy odbędzie się koncert pieśni pasyjnych pt. „ Stabat Mater Dolorosa” w wykonaniu znakomitego łódzkiego jazzmana Witolda Janiaka wraz z wokalistą Adamem Rymarzem. Za tydzień podam więcej informacji.

9 Zapowiedzi.Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Anna Matejczyk, panna z parafii NSPJ i MBF w Tarnowskich Górach i Janusz Krzemiński, kawaler z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

10 Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby misji.

11  Gazety i intencje.