1. Dziś o godz. 17.30 zapraszam serdecznie na kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali.
  2. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na próbę naszej parafialnej scholii a równolegle odbędzie się próba wokalnego zespołu „Magnificat”. Z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca Msza św. o godz. 18.00 sprawowana będzie w intencji Grupy Odnowy w Duchu św. i połączona z modlitwą uwielbienia. Również jutro  o godzinie 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”
  3. W środę bezpośrednio po wieczornej Mszy św. tj. ok. 18.30, chciałbym spotkać się z członkami Parafialnego Koła Caritas.
  4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i droga krzyżowa. Drugie nabożeństwo drogi krzyżowej będzie odprawione bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00 na którą w sposób szczególny zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  5. W najbliższą sobotę o 11.15 zapraszamy dzieci na kolejne zajęcia w ramach „Kreatywnej soboty”.
  6. Przypominam o zmianie terminu wyjazdu do Czerwińska który związany jest z brakiem miejsc w sobotę 10 marca. Wyjazd na misterium „Męki Pańskiej” będzie miał miejsce w sobotę 17 marca o godz. 9.00.
  7. W przyszłą niedzielę zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”. Chciałbym przypomnieć, że otrzymaliśmy 300 000 zł. zwrotnej dotacji z KMAŁ, z zatem na naszym parafialnym koncie jest ponad 400 000 zł. W tym roku wszystkie tace gospodarcze oraz bezzwrotna dotacja z Kurii w wysokości 40 000 zł. przeznaczone będą na bieżące prace budowlane, które od wiosny będziemy kontynuować, oczywiście jeśli Bóg pozwoli i na ile starczy pieniędzy. Dług zaczniemy spłacać od 2019 roku.
  8. W tym tygodniu w czwartek 8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej racji w przyszłą niedzielę 11 marca zapraszamy na koncert dedykowany kobietom, który odbędzie się bezpośrednio po wieczornej Mszy św. to jest ok. 19.00. Najpiękniejsze piosenki o kobietach i dla kobiet wykona trio pana Jana Adamkiewicza wraz ze znanym łódzkim tenorem Wojciechem Skibińskim. Gorąco zapraszam i proszę o przekazanie tej informacji swoim sąsiadom i znajomym z naszej parafii i spoza niej.