1. Jeszcze dziś z racji na III niedzielę miesiąca zapraszam członków KŻR na co miesięczny dzień skupienia o godz. 17.00. Dziś spotkanie opłatkowe połączone z wymianą tajemnic, a o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej. A potem o 18.30 zapraszam na spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 próba męskiego chóru.
  3. We wtorek przypada 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego Patrona. Po Mszy św. o godz. 9.00 zostanie odprawiona nowenna do św. o. Pio.
  4. Do czwartku tj. do święta Nawrócenia św. Pawła trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Szczegóły na plakatach w przedsionku.
  5. W dalszym ciągu trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą. W tym tygodniu chciałbym odwiedzić rodziny z naszej parafii mieszkające w następujących miejscowościach:

22.01 – PONIEDZIAŁEK – KALONKA MAĆKOWIAKÓWKA I DOMY PRZY KOSTCE

23.01 – WTOREK – UL. BRATKOWA, KROKUSOWA I JAŚMINOWA

24.01 –ŚRODA -  KALONKA UL. NARCYZOWA, , ZAWILCOWA, GOŹDZIKOWA, RÓŻANA i MAGNOLIOWA

25.01 – CZWARTEK – KALONKA - UL. MALWOWA, STOKROTKOWA, IRYSOWA I MACIEJKOWA

26.01 – PIĄTEK – SKOSZEWSKA

27.01 – SOBOTA – KALONKA UL. GŁÓWNA, NIECKI I BORCHÓWKA DOLNA CZYLI PRZY ASFALCIE oraz te rodziny które nie zdołałem odwiedzić w ostatni czwartek

OD 29.01 – ZALEGŁE WIZYTY DUSZPASTERSKIE (PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU)

Od poniedziałku do piątku kolęda przed południem rozpoczyna się  od godz. 10.00, po południu od godz.17.00 do ostatniej rodziny.

W sobotę od godz. 10.00 do ostatniej rodziny.

Na czas kolędy w dni powszednie Msza św. sprawowana jest o godz. 9.00.

1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na tzw. tacę gospodarczą. Tym razem zostało 4328 zł. Bóg zapłać.
  2. Gorące podziękowania dla organizatorów tegorocznego balu karnawałowego, który się odbył dziś w nocy. Wymiernym owocem są fundusze które udało się wylicytować podczas balu na rzecz budowy naszej świątyni. Ile dokładnie udało się zebrać, poinformuję za tydzień. Dziękuję też wszystkim uczestnikom balu z naszej parafii oraz z poza niej, którzy przez swoją obecność wsparli szczytny cel wykończenia naszego kościoła.