1. Dziś o godz. 17.30 zapraszam serdecznie na kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali, a bezpośrednio po wieczornej Mszy św. to jest ok. 19.00 zapraszam na koncert najpiękniejszych piosenek o kobietach i dla kobiet w wykonaniu tria pana Jana Adamkiewicza wraz z tenorem Wojciechem Skibińskim. Gorąco zapraszam i proszę o przekazanie tej informacji swoim sąsiadom i znajomym z naszej parafii i spoza niej.
  2. Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na próbę naszej parafialnej scholii a równolegle odbędzie się próba wokalnego zespołu „Magnificat”. Po wieczornej Msza św. o godz. 18.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu św. Również jutro o godzinie 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”
  3. W środę bezpośrednio po wieczornej Mszy św. tj. ok. 18.30, chciałbym spotkać się z członkami Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia i droga krzyżowa. Drugie nabożeństwo drogi krzyżowej będzie odprawione bezpośrednio po Mszy św.o godz. 18.00 na którą w sposób szczególny zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  5. W sobotę dla osób które nie jadą do Czerwińska, Msza św. odprawiona zostanie o godz. 8.30. Osoby, które wezmą udział w misterium Meki Pańskiej spotykają się przed kaplicą o godz. 8.55 a o 9.00 wyjazd do Czerwińska.
  6. Również w sobotę o 11.15 zapraszamy dzieci na kolejne zajęcia w ramach „Kreatywnej soboty”.
  7. GPCKiE informuje, że na terenie naszej gminy pojawiła się osoba, która zbiera pieniądze, rzekomo na potrzeby świetlicy w Kalonce. Jeżeli osoba ta pojawiłaby się u kogoś to trzeba mieć świadomość, że jest to zwykłe naciąganie i najlepiej zawiadomić o tym fakcie Urząd Gminy lub nawet bezpośrednio Policję.
  8. Po Mszy św. można nabywać świece tzw. paschaliki, czekoladowe baranki lub świece „pisanki” i w ten sposób wesprzeć nasze PKC w pomocy najuboższym oraz siostrom karmelitankom bosym z Łodzi z klasztoru klauzurowego przy ul. Św. Teresy.
  9. Bardzo dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tzw. „tacę gospodarczą” oraz tym wszystkim osobom, które systematycznie wspierają dzieło budowy św. Bóg zapłać.
  10. W przedsionku można znaleźć formularze do rozliczenia podatku dla emerytów z możliwością ofiarowania 1% na rzecz Domu Samotnej Matki w Łodzi.