1 Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

2 W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek – wspomnienie św. Pawła Miki i jego towarzyszy męczenników.

- w piątek – wspomnienie św. Scholastyki

- w sobotę – wspomnienie NMP z Lourdes, to 24 dzień chorego. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 9.00 udzielę sakramentu chorych. Od godz. 10.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych na terenie naszej parafii. Do czwartku przyjmuję zgłoszenia.

3 Juto tj. w poniedziałek o 17.00 wyjątkowo nie będzie próby dziecięcej scholii. Po wieczornej Mszy św. modlitewne spotkanie Odnowy Charyzmatycznej, a  o godz. 20.00 próba męskiego chóru.

4 W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.

5 W sobotę wznawiamy zajęcia dla dzieci pod wspólnym hasłem „Kreatywna sobota”. Dwugodzinne zajęcia rozpoczynają się o godz. 11.00 i kosztują 10 zł.

6 Po Mszy św. w zakrystii można nabywać zaproszenia w cenie 120 zł od osoby na tegoroczny bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 18. 02.2017 w OSP Lipinach. Liczba miejsc jest ograniczona. W tym roku dochód z balu przeznaczony będzie na drugi dzwon dedykowany św. Janowi Pawłowi II. Konwencja tegorocznego balu to „ Raz na ludowo”. Jak co roku zwracam się z prośbą o przyniesienie ciekawych przedmiotów do licytacji. Tak jak co roku osoba, która zorganizuje największą liczbę osób będzie mogła liczyć na atrakcyjną nagrodę.

7 Można w dalszym ciągu umawiać zaległe wizyty duszpasterskie. Chciałem bardzo podziękować za złożone ofiary z racji kolędy. Razem z ostatnią tacą gospodarczą przelałem na konto KMAŁ 50 tys. zł. A zatem nasz dług to 200 tys. zł. Wszystkim ofiarodawcą składam staropolskie Bóg zapłać.

8 Gazety i intencje.