1. Jeszcze dziś o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

-we wtorek – wspomnienie św. Agaty, dz. i m.

- w środę – wspomnienie św. Pawła Miki i jego towarzyszy

- w czwartek – pierwszy czwartek miesiąca. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam SLO.

1. W poniedziałek o 17.00 próba scholii dziecięcej i zespołu „Magnificat”. O godz. 20.00 próba „Dysonansu”.
  2. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  3. Po Mszy św. w zakrystii przyjmuję zapisy na pielgrzymkę do Ziemi św. i Jordanii (zostało jeszcze 15 wolnych miejsc)
  4. Można też nabywać zaproszenie na tegoroczny bal karnawałowy, który odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału, czyli 02. marca w ośrodku „Campoverde”. Przypomnę, że tym razem bawimy się w konwencji karnawału weneckiego a zatem obowiązują karnawałowe maski. Do tańca przygrywać będzie siedmioosobowy zespół „Morele”. Tak jak co roku zwracam się z gorącą prośbą o ofiarowanie ciekawych przedmiotów na aukcję, z której pieniądze przeznaczone zostaną na budowę naszej świątyni. Zaproszenia można od dziś nabywać w zakrystii w cenie 160 zł/os. Jak zwykle zachęcam do zapraszania swoich przyjaciół również z poza parafii, a dla osoby, która zorganizuje najliczniejszą grupę czekać będzie atrakcyjna nagroda. Inne szczegóły będę podawał przy nabywaniu zaproszeń.
  5. Chciałbym krótko podsumować tegoroczną wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą”. Od 02.01 do wczoraj odwiedziłem 395 rodzin co stanowi niewiele ponad 50 % wszystkich rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. Podczas tej kolędy odwiedziłem 7 nowych rodzin. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za jak zwykle bardzo miłą atmosferę w czasie naszych spotkań. Starałem się nie wdawać w dyskusje polityczne, ale nie będzie to jakieś odkrycie Ameryki, jeśli powiem, że nasza parafia, tak jak cała Polska a może cały świat jest podzielona. Podobnie jak w ubiegłym roku pojawiały się prośby o to abym zwrócił uwagę osobą które parkują pod domem parafialnym, aby jednak parkować na parkingu zostawiając miejsce osobą niepełnosprawnym. Podnoszono również problem spóźnialskich, którzy stojąc na środku kaplicy zasłaniają widok na prezbiterium osobą siedzącym w ławkach. A zatem przekazuję prośbę, aby zajmować miejsca siedzące lub pod ścianami zostawiając w miarę możliwości środek kaplicy wolny. Dziękuję również za zainteresowanie życiem parafii oraz za ofiary złożone podczas kolędy na budowę naszej świątyni. Konto budowy wzbogaciło się o 57 540 zł.