1 Dziś o godz. 17.30, zapraszam na nabożeństwo różańcowe. A po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na zapowiadany od dawna „wieczór kolęd”, podczas którego wystąpią zespoły śpiewacze z naszej parafii.

2 Przypominam, że już tylko do końca stycznia, czyli do wtorku, Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 9.00.

3  W tym tygodniu wizyta duszpasterska zwana  kolędą odbędzie się w następującym porządku:

30.01 – poniedziałek – GRABINA ul. POLNA, LIPOWA I DĘBOWA

31.01 – wtorek - GRABINA UL. LEŚNA, KASZTANOWA

Wizyty duszpasterskie w godz. 10.00 – 13.00 oraz 17.00 – 21.00. Tradycyjnie, znakiem dla duszpasterzy, że dana rodzina chce przyjąć „kolędę” , niech będzie otwarta brama lub furtka. Przypominam, że podobnie jak w latach ubiegłych, księdzu proboszczowi w „kolędzie” pomaga pasjonista, ojciec Mirosław Lesiecki.

Ponieważ już zakończyły się ferie, to po Mszy św. w zakrystii można umawiać się ze mną na zaległe wizyty duszpasterskie, tak abyśmy do końca karnawału czyli do 21 lutego, zdążyli się wspólnie spotkać.

4 W czwartek 2 lutego w liturgii przypada święto Ofiarowania Pańskiego, potocznie zwane świętem MB Gromnicznej. W tym dniu w naszej kaplicy odprawione będą dwie Msze św. o godz. 9.00 i 18.00, podczas których zostaną poświęcone gromnice. Na Msze św. o godz. 18.00 szczególnie zapraszam dzieci, które przygotowują się do przyjęcia 28.05 Pierwszej Komunii św. Ponieważ następnego dnia przypada I piątek miesiąca, chciałbym poprosić aby po skończonej liturgii posprzątać świąteczny wystrój kaplicy i do tego przydałoby się kilku panów i kilka pań. Wszystko nie powinno nam zająć więcej niż pół godziny czau.

5 W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa będą połączone z Mszą św. W piątek przed południem udam się do chorych, pod wskazane najpóźniej do czwartku adresy. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17.30. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.