1. Dziś dzień dziękczynienia. Po Mszy św. do puszek zbierane będą ofiary na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie jako wotum za odzyskanie niepodległości.
  2. Trwamy w oktawie Bożego Ciała codziennie do czwartku podczas nabożeństwa czerwcowego wyruszać będzie procesja eucharystyczna wokół polowego różańca. Dziś nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna o 17.30 .
  3. Przypominam, że dzisiaj o godz. 19.00 w kościele Świętego Ducha w Łodzi na Pl. Wolności odbędzie się koncert dedykowany zmarłemu 29 kwietnia br. panu Jankowi Adamkiewiczowi, który przez blisko dwa lata współpracował z naszym chórem „Dysonans”. W imieniu organizatorów wszystkich serdecznie zapraszamy.
  4. W poniedziałek o godz. 17.00 . próba dla scholii i zespołu wokalnego „Magnificat” o godz. Msza św. w intencji Odnowy Charyzmatycznej połączona z modlitwą uwielbienia i nabożeństwem czerwcowym. O godz. 20.00 „Dysonans”.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca oraz zakończenie Oktawy Bożego Ciała, W tym dniu zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym skupienie Służby Liturgicznej Ołtarza. Zapraszam szczególnie chłopców którzy w tym roku przystąpili do pierwszej komunii św. aby wstąpili do grona ministrantów. W tym dniu na zakończenie Mszy św. tradycyjnie poświęcone zostaną wianki.
  6. W piątek Obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy trzecie spotkanie synodalne na które serdecznie zapraszam kandydatów do bierzmowania oraz tych wszystkich którym na sercu leży religijny rozwój naszej młodzieży. W piątek można spożywać pokarmy mięsne.
  7. W przyszłą niedziele zbierana będzie tzw. taca gospodarcza. Podczas ostatniej tacy gospodarczej zostało zebrane 3855 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  8. Przypominam, że nasza parafia organizuje w dniach od 11 do 15 października pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo i okolic z okazji 50 rocznicy śmierci naszego patrona św. Ojca Pio oraz setnej rocznicy uzyskania stygmatów. Bardzo proszę o jak najszybsze podjęcie decyzji.
  9. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Sylwia Beata Szulc stanu wolnego z parafii św. Maksymiliana w Łodzi i Krzysztof Fijałkowski z parafii tutejszej stanu wolnego. Zapowiedź druga.