1. Dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe w ramach którego odnowimy jubileuszowy akt oddanie się Chrystusowi Królowi Wszechświata.
    • w czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła w
    • sobotę – wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego
  3. Jutro o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej i zespołu „Magnificat”. Próba chóru męskiego „Dysonans” o godz. 20.00.
  4. W środę po Mszy św. o godz. 18.00 czyli ok. godz. 18.30 odbędzie się spotkanie nowej Rady Duszpasterskiej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa połączone będą z Mszą św. W piątek przed południem udam się z do chorych pod wskazane adresy a od godz. 17.30 w kaplicy spowiedź pierwszo piątkowa. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. W sobotę o godz. 9.00 modlitwy ku czci NMP Fatimskiej.
  6. W sobotę o godz. 11.15 ramach zajęć dla dzieci pod hasłem „Kreatywna Sobota” zapraszamy dzieci na warsztaty mydlarskie. Podczas zajęć będą również wykonywane świąteczne kartki. Zarówno świąteczne mydełka jak i kartki bożonarodzeniowe będzie można nabyć w przyszłą niedzielę. Dochód przeznaczony będzie na rehabilitację podopiecznej naszej Fundacji Weroniki Badowskiej.
  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent czyli radosny czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Podczas każdej Mszy św. zostaną poświęcone opłatki, które do naszych domów zaniosą wolontariusze zaopatrzeni w specjalne listy z parafialnymi pieczątkami. Ofiary składane przy okazji nabycia opłatków przeznaczone będą na budowę naszej świątyni. Opłatki od przyszłej niedzieli można nabywać również w zakrystii. Nasze PKC będzie sprzedawało świece na wigilijne stoły.