1 Podziękowania za OTK.

2 Dzisiaj w Niedzielę Chrztu Pańskiego, kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Jednak w polskiej tradycji przedłużamy radość Bożego Narodzenie aż do drugiego lutego czyli do uroczystości Ofiarowania Pańskiego. Stąd jeszcze wystrój bożonarodzeniowy i śpiew kolęd towarzyszyć nam będzie do MB Gromnicznej.

3 Jeszcze dzisiaj o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

4 Jutro tj. w poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na kolejną próbę scholii dziecięcej. Po wieczornej Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej Odnowy Charyzmatycznej, a o godz. 20.00 próba chóru męskiego „Dysonans”.

5 Od jutra miałem rozpocząć wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Ale ze względu na moją chorobę jestem zmuszony odwołać kolędę na pierwsze trzy dni. Jak wszystko się dobrze ułoży kolędę rozpocznę od czwartku. Na naszej nowej stronie internetowej zamieszczony jest cały rozkład kolędy na ten rok. Aby go już nie zmieniać to pierwsze trzy dni wizyty duszpasterskiej przeniosę na koniec okresu kolędowego. A zatem program kolędy w tym tygodniu będzie wyglądał następująco:

12.01 – CZWARTEK - GRABINA UL. LEŚNA

13.01 – PIĄTEK – GRABINA UL. KASZTANOWA I POLNA

14.01 – SOBOTA – GRABINA UL. GŁÓWNA, LIPOWA I DĘBOWA

Od poniedziałku do piątku kolęda przed południem trwać będzie od godz. 10.00                do ok. godz. 12.00, po południu od godz.16.00 do ostatniej rodziny.

W sobotę od godz. 10.00 do ostatniej rodziny.

Tak jak w latach ubiegłych proszę o otwarcie bramy lub furtki i zamknięcie na czas kolędy psów. Otwarta brama będzie znakiem dla duszpasterzy, że dana rodzina mieszkająca w tym domu czeka na wizytę duszpasterską.

Od czwartku na cały czas trwania kolędy, Msza w tygodniu odprawiana będzie                    o godz. 9.00.

6 Za tydzień z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 zapraszam na spotkanie opłatkowe KŻR. Po życzeniach odbędzie się nabożeństwo różańcowe.

7 Już dziś chciałbym zapowiedzieć, że doroczny bal karnawałowy organizowany przez naszą parafię odbędzie się 18.02 w OSP w Lipinach w konwencji „Raz na ludowo”. Już można rezerwować bilety w cenie 120 zł. Oczywiście o szczegółach będę jeszcze informował.

8 Gazety i intencje.     Adres strony internetowej: www.parafiakalonka.pl