1 Jeszcze dziś o godz. 17.30, zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

2 Przypominam, że przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie odprawiane są tradycyjnie o godz. 9.00.

3  W związku z tym, że w dalszym ciągu walczę z moją chorobą, potrzebuję jeszcze kilku dni rekonwalescencji. A zatem wraz o. Mirkiem rozpoczniemy wizyty duszpasterskie zwane „kolędą”, od soboty14.01. I tak, w tym dniu będziemy chcieli się spotkać z naszymi parafianami mieszkającymi przy   UL. GŁÓWNEJ w  KALONCE, BUKOWCU i W GRABINIE

Oraz BUKOWIEC UL. AKACJOWA, JAWOROWA I GRABOWA, od godz. 10.00.

Przypominam, że znakiem dla duszpasterzy, że dana rodzina chce przyjąć „kolędę” , niech będzie otwarta brama lub furtka i zamknięte na czas kolędy psy.

Terminy tegorocznej kolędy są już na tablicy ogłoszeń, na naszej stronie internetowe www.parafiakalonka.pl ponadto w najbliższych dniach do posesji naszych parafian zostaną rozniesione kartki z informacją o kolędzie. Ponieważ już za tydzień rozpoczynają się ferie zimowe i wiele osób wyjeżdża, to tradycyjnie, będziemy się umawiać na zaległe wizyty po 02.02.

4 Jutro tj. w poniedziałek o godz. 16.00 zapraszam PRE na spotkanie z panem inżynierem.           Próby naszych zespołów śpiewaczych odbędą się tak jak w każdy poniedziałek.

5 Wiele osób pyta o tegoroczny bal. W związku z tym, podobnie jak w latach ubiegłych chciałbym aby zawiązał się sztab balu, składający się z wolontariuszy, którzy pomogą w jego przygotowaniu i prowadzeniu. Na pierwsze spotkanie chciałbym zaprosić w najbliższą środę o godz. 19.00.

6 W tym tygodniu przypada drugi piątek miesiąca, dzień adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 24.00. Jak zwykle na stoliku jest wyłożona lista dla czuwających.

7 Na koniec chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tegoroczny OTK.  Za przyniesienie wypieków, udział w przemarszu, zespołowi „Magnificat” i chórowi „Dysonans” za koncert kolęd w Plichtowie. Parafialne kolędowanie planujemy 29.01, szczegółowe info. podam w późniejszym czasie.