1. W związku ze Świętem Miłosierdzia do kosza pod obrazem Jezusa Miłosiernego można złożyć swoją jałmużnę wielkopostną zbieraną do pudełeczek skarbonek Caritasu, które były rozdawane na początku Wielkiego Postu.
  2. Jeszcze dziś o godz. 17.30, z racji na III – niedzielę miesiąca zapraszam KŻR na nabożeństwo różańcowe połączone z wymianą tajemnic.
  3. Jutro o godz. 18.00 próba żeńskiego zespołu wokalnego „Magnificat”, a o 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. Już w najbliższy piątek grupa pielgrzymów z naszej parafii wyrusza na pielgrzymkę do Ziemi Świętej. O godz. 17.00 zbiórka na naszym parkingu. O godz. 17.30 Msza na rozpoczęcie pielgrzymki w Sanktuarium w Starych Skoszewach. Po Mszy udajemy się na lotnisko Chopina w W-wie. Powrót w piątek 28.04 w godzinach wieczornych. Podczas mojej nieobecności, posługę duszpasterską będzie pełnił ks. Eugeniusz Gieparda. W imieniu swoim i pozostałych uczestników pielgrzymki bardzo proszę o modlitwę w naszej intencji. Z naszej strony obiecujemy modlitwę w intencji naszych parafian.
  5. Bardzo dziękuję, za złożone ofiary w czasie świąt wielkanocnych. W sumie po świętach nasze parafialne konto wzrosło o ponad 15 tys. zł. Chciałbym też podziękować Pasterzowi naszej Archidiecezji, ponieważ przed świętami nasza parafia otrzymała 80 tys. zł dotacji z Kurii AŁ, co pozwoli nam kontynuować prace budowlane. Ale o najbliższych inwestycjach powiem więcej w późniejszym czasie, już po powrocie z pielgrzymki.
  6. Już dziś chciałbym zapowiedzieć spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych 30.04 po Mszy św. o godz. 12.15.