1. Wprawdzie dziś przypada III niedziela miesiąca, ale z racji na Uroczystość Wielkanocną, nie będzie oddzielnego spotkania dla członków KŻR, oraz nabożeństwa różańcowego. Nowe intencje oraz tajemnice różańcowe znaleźć można na ławce przy wejściu do zakrystii.  Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego połączona będzie z wieczorną Mszą św.
  2. W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze jak w każdą niedzielę. Podobnie jak dzisiaj nie będzie, nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30. Jutro tradycyjnie zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby KUL św. Jana Pawła II. Również jutro, na Mszy św. o godz. 12.15 odbędzie się uroczystość Pierwszej Komunii św. Kariny Wiatr. W sobotę 23.04 sakrament Eucharystii przyjmie po raz pierwszy Maksymilian Ejtaszewski, a za tydzień w Niedzielę Miłosierdzia do I – Komunii św. podczas Mszy św. o godz. 11.00,  przystąpi Hubert Jaworski. O innych terminach I – Komunii św. Będę wcześniej informował w ogłoszeniach parafialnych.
  3. We wtorek w Oktawie Wielkanocnej nie będzie Mszy o godz. 6.30. Zapraszam na Mszę o godz. 18.00, a w sobotę zakończenie nowenny po Mszy św. o godz. 9.00.
  4. Przyszła niedziela zwana Świętem Miłosierdzia będzie okazją do przyniesienia jałmużny wielkopostnej zbieranych do pudełeczek skarbonek Caritasu, które były rozdawane na początku Wielkiego Postu. Pieniądze zasilą konto pomocy dla naszych gości z Ukrainy, którzy w przyszłą niedzielę obchodzić uroczystości paschalne według obrządku prawosławnego czy grekokatolickiego. Mieszkające u naszych parafian osoby z Ukrainy chciałbym zaprosić na Mszę św. o godz. 9.00, a potem na wspólne świąteczne śniadanie do „Owczarni” lub gdyby była ładna pogoda pod namiotami przy „Bacówce”. W związku z tym, w środę po wieczornej Mszy św. i nowennie, czyli ok. godz. 19.00 zapraszam na spotkanie organizacyjne osoby które w naszej parafii otworzyli swoje domy dla wojennych uchodźców z Ukrainy
  5. W czwartek o godz. 16.00 spotkanie PRE. Przy tej okazji, chciałbym podziękować za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na tzw. „tacę gospodarczą”, oraz za ofiary na budowę kościoła złożone z racji święconki. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. W sobotę przypada 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego Patrona. Msza św. o uzdrowienie fizyczne i duchowe zostanie odprawiona o godz. 9.00, a naszą nowennę do św. Ojca Pio połączymy tak jak wspominałem z Nowenną przed świętem Bożego Miłosierdzi.
  7. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się nasi parafianie, Kamila Joanna Wróbel i Dawid Patryk Janeczek. Zapowiedź druga.