1 Dziś z  racji na Uroczystość Wielkanocną, nie będzie nabożeństwa różańcowego. Trwająca od piątku   „Nowenna” przed Świętem Miłosierdzia połączona będzie z wieczorną Mszą św.

2  W PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze jak w każdą niedzielę. Podobnie jak dzisiaj „Nowenna” połączona będzie z wieczorną Mszą św.

3 We wtorek w Oktawie Wielkanocnej nie będzie Mszy o godz. 6.30. Zapraszam na Mszę o godz. 18.00, a w sobotę zakończenie nowenny po Mszy św. o godz. 9.00.

4 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okolicznościowe nabożeństwa bezpośrednio po Mszy św. W piątek przed południem udam się do chorych pod wskazane adresy. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.

5  Przyszła niedziela zwana Świętem Miłosierdzia będzie okazją do przyniesienia jałmużny wielkopostnej zbieranej do pudełeczek skarbonek Caritasu, które były rozdawane na początku Wielkiego Postu.

6 Wczoraj podczas świecenia pokarmów dziękowałem już wszystkim ofiarodawcą i fundatorom oraz przedstawiłem tzw. mapę drogową czekających nas  inwestycji. Chciałbym jedynie podjąć temat pięciorga wewnętrznych drzwi, które mają być zrobione w najbliższym  czasie. Troje drzwi znalazły już swoich sponsorów. Pozostały jeszcze drzwi oddzielające kruchtę od nawy głównej i drzwi do kaplicy pojednania. Jedne i drugie drzwi są cztery skrzydłowe. Czyli pozostało 6 skrzydeł po mniej więcej 5 tys. zł, gdyż już  na dwa skrzydła zgłosili się wczoraj sponsorzy.

7 Na koniec podziękowania dla wszystkich osób, które już przed Niedzielą Palmowa i w Wielkim Tygodniu poświecili swój czas i pracę, abyśmy w tym świątecznym wystroju naszego nowego kościoła mogli sprawować tę świętą liturgię na chwałę Zmartwychwstałego. Im wszystkim ( a nie wymieniam ich z nazwiska, aby nikogo nie pominąć) oraz wszystkim naszym parafianom i gościom. Składam najserdeczniejsze świąteczne życzenia, cudownego w „kwiatach zmartwychwstania” i obfitości łask Naszego Zmartwychwstałego Pana.