1. Jeszcze dziś o 17.30 nabożeństwo czerwcowe. Przypomnę, że dni powszednie nabożeństwo połączone jest z Mszą św. a w niedzielę o godz. 17.30.
  • Jutro – drugi dzień Zielonych świąt czyli święto NMP Matki Kościoła. Msza św. o godz. 18.00.
  • W czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • W sobotę – wspomnienie bł. Bogumiła
  1. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii. O godz. 20.00 próba chóru.
  2. Również w poniedziałek bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym chciałbym się spotkać z przedstawicielami poszczególnych grup działających przy parafii i na terenie parafii. Na to spotkanie chciałbym również zaprosić Sołtysów i rady sołeckie z sołectw leżących na terenie parafii. Nasze sobotnie spotkanie ma cel integracyjny i ewangelizacyjny. A ponieważ najlepszą pocztą do przekazywania informacji jest tzw. poczta pantoflowa to bardzo bym prosił o zaproszenie swoich sąsiadów, nawet jeżeli nie chodzą do kościoła albo deklarują się jako niewierzący lub wierzący inaczej. Chodzi bowiem o to aby dotrzeć do ludzi jak to mówi papież Franciszek do ludzi z obrzeży Kościoła.
  3. W piątek na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania.
  4. W sobotę o godz. 16.00 rozpocznie się festyn parafialny czyli Dzień Wspólnot Parafialnych. Część pierwsza festynu czyli prezentacja grup i zespołów oraz innych wspólnot parafialnych odbędzie się przed sceną przy kaplicy polowej. Obok będą ustawione namioty gdzie będzie można skosztować kulinarnych przysmaków przygotowanych przez mieszkańców poszczególnych sołectw. Podobnie jak to było podczas naszych parafian niech każdy zrobi to co umie najlepiej i przyniesie na festyn. Dochód z Festynu tzn. pieniądze zbierane przy okazji degustacji regionalnych potraw będą przeznaczone na budowę świątyni. Druga część odbędzie się w nowym kościele ok. godz. 18.00 gdzie odbędzie się koncert zespołów muzycznych z terenu parafii. Ostatnia, trzecia część naszego spotkania to integracyjne ognisko. Kiełbaski zakupi ks. Proboszcz. Również naczynia jednorazowe oraz worki na śmieci są już zakupione i będą dostarczone na plac przed Festynem.
  5. Dzisiejsza niedziela to ogólnopolski dzień dziękczynienia. Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie jako wotum narodu za uzyskanie niepodległości.
  6. W przyszłą niedzielę z racji ma drugą niedzielę miesiąca będzie zbierana tzw. taca gospodarcza a po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz polskiej parafii w Brześciu na Białorusi.
  7. Intencje i gazety.