1.    Dziś po wieczornej Mszy św. tj. ok. 19.00 zapraszam na tradycyjny koncert noworoczny. W związku z potrzebą przeprowadzenia próby nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30.
2.    Przez cały styczeń Msze św. w dni powszednie odprawiane są tradycyjnie o godz. 9.00.  Zgodnie z wcześniejszymi ogłoszeniami kolędę w naszej parafii rozpoczniemy, oczywiście jeśli wszystko dobrze się ułoży, od poniedziałku 9.01.
3.    Jutro próby naszych zespołów śpiewaczych odbędą się tak jak w każdy poniedziałek.
4.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W związku z tym, że w piątek przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego, do chorych pod wskazane adresy udam się w czwartek po Mszy św. o godz. 9.00.
5.    Tak jak wspomniałem w piątek przypada Objawienie Pański. W naszej kaplicy będą sprawowane jedynie przed południowe Msze św. czyli o 9.00, 11.00 i 12.15. Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do formuły Orszaków Trzech Króli. Nasz orszak jako jeden z trzech wyruszy po Mszy św. o godz. 12.15 czyli zbiórka dla tych, którzy nie będą uczestniczyć w tej Mszy św., o godz. 13.00 przed kaplicą. Jak w latach ubiegłych reprezentujemy orszak azjatycki, czyli kolor zielony. Ale mile widziane będą stroje ludowe i unikajmy przebrań współczesnych bohaterów komiksów. Zakończenie orszaku w Plichtowie, gzie będzie ciepły posiłek , gorąca kawa i herbata, a także wypieki przygotowane przez poszczególne parafie. Związku z tym zwracam się z prośbą o dostarczenie ciast do naszej kaplicy, skąd zostaną przewiezione do Plichtowa. Na zakończenie naszego spotkania będzie wspólne kolędowanie wraz z działającymi w gminie zespołami muzycznymi.
6.    W sobotę z racji na pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na Mszę św. różaniec i medytację, jak zwykle o godz. 9.00