1. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo majowe.
  2. W tym tygodniu nabożeństwa majowe w poniedziałek, wtorek i sobotę odbędą się w kaplicy bezpośrednio po Mszy św. a w środę spotkamy się przy kapliczce w Dąbrowie, w czwartek przy kapliczce w Wódce na posesji pana Kołysko, w piątek w Kalonce ul. Jaśminowa na posesji pp. Grabowiczów. Majowe przy kapliczkach rozpoczynać się będą o godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii:We wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  1. W poniedziałek o godz. 17.00 zapraszam na próbę scholii dziecięcej. Bezpośrednio po nabożeństwie majowym spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej a o godz. 20.00 próba chóru męskiego.
  2. Również jutro na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam dzieci komunijne z I grupy tzn. z godz. 10.15 na kolejną próbę. Analogicznie II grupa z godz. 12.15 przychodzi we wtorek.
  3. Zgodnie z zapowiedzią we wtorek o godz. 20.00 zapraszamy osoby z grupy 50 + na spotkanie z przedstawicielami programu szkolenia wolontariuszy. ( ogłoszenie na kartce ).
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. W najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 9.00 dzieci z klas III odnowią przyrzeczenia chrzcielne oraz przystąpią do pierwszej spowiedzi św. W sobotę nie będzie zajęć dla dzieci.
  6. W przyszłą niedzielę z racji na I Komunię św. zmieniony będzie porządek Mszy św. i tak, Mszę św. będą odprawione o godz. 9.00; 10.15 i 12,15. Wieczorem tak jak zwykle o godz. 18.00. Z racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 modlitwa różańcowa połączona z wymianą tajemnic dla członków KŻR.
  7. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się – Rafał Dawid Nocek i Magdalena Kaja Tarczyńska oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza. Oraz Dominik Adrian Kakosiński, kawaler z parafii MB Różańcowej w Łodzi i Patrycja Agnieszka Lewandowska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
  8. Już dziś chciałbym poinformować o dwóch czerwcowych wydarzeniach które będą miały miejsce w naszej parafii. W sobotę 03.06 w naszej parafii od godz. 21.00 odbędzie się czuwanie modlitewne grup Odnowy Charyzmatycznej w wigilię zesłania Ducha św. Na to spotkanie zaproszeni są wszyscy nasi parafianie. Natomiast w sobotę 10.00 czerwca odbędzie się Dzień Wspólnot Parafialnych, który zakończy się przeglądem chórów i zespołów muzycznych. O szczegółach poinformuję w późniejszym czasie.
  9. Intencje i gazety.