1. Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.
  2. Do następnej niedzieli trwają jeszcze ferie zimowe. W związku z tym odwołane są zajęcia dla dzieci zarówno w poniedziałek jak i w sobotę.
  3. Jutro tj. w poniedziałek z racji na pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Odnowy Charyzmatycznej wraz z modlitwą uwielbienia.
  4. Również jutro ok. godz. 17.30 próba zespołu wokalnego „Magnificat”, a o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  5. W dalszym ciągu po Mszy św. w zakrystii można zgłaszać zaległe wizyty duszpasterskie.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty

- we wtorek – wspomnienie św. św. Pawła Miki i jego towarzyszy

1. Po podsumowaniu tegorocznego balu karnawałowego okazało się, że na cel budowy naszej świątyni wpłynęło ponad 6000 zł.
  2. Przypominam, że za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca zbierana będzie tzw. taca gospodarcza. Przy tej okazji bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom którzy systematycznie zasilają konto budowy kościoła.
  3. W sobotę 10 marca chciałbym zorganizować wyjazd do Czerwińska nad Wisłą gdzie posługuje ks. Jacek na przedstawienie Męki Pańskiej którą od wielu lat organizują księża salezjanie. Za tydzień będę przyjmował zapisy z zaliczką 30 zł. Koszt spektaklu to 25 zł plus koszty autobusu które są zależne od ilości chętnych.