1. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. będą zbierane ofiary do puszki na kwiaty do „Grobu Pańskiego”.
  2. Jeszcze dzisiaj o godz. 17.30 zapraszam na ostatnie w tym roku nabożeństwo Gorzkich Żali. A po wieczornej Mszy św. ok. godz. 19.00 gorąco zapraszam na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu chóru męskiego „ Dysonans” oraz zespołu wokalnego „Magnificat”. Na facebookowej stronie naszej parafii koncert jest zapowiadany pod tytułem „Skalisty brzeg Golgoty”, to tytuł utworu JS Bacha, który zostanie wykonany po raz pierwszy wspólnie przez wymienionych powyżej wykonawców.
  3. W poniedziałek o 17.00 próba naszej parafialnej scholii i zespołu „Magnificat”. A o godz. 20.00 próba chóru męskiego.
  4. W środę o godz. 9.00 zapraszam chętnych do pomocy w pracy przy instalacji Grobu Pańskiego. Od godz. 15.00 udam się do chorych z przedświąteczną Komunią św. pod wskazane adresy.
  5. Od czwartku rozpoczynamy Triduum Paschalnego. I tak:

Wielki Czwartek –  godz. 8.00 -jutrznia w naszej kaplicy

-  godz. 10.00 – Msza Krzyżma w Archikatedrze

-  godz. 18.00 – Msza Wieczerzy Pańskiej w naszej kaplicy

- godz. 8.00 jutrznia w naszej kaplicy-

godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia – czyli Koronka do Bożego Miłosierdzia, oraz Droga Krzyżowa   -

godz. 18.00 – Liturgia Męki Pańskiej

W sobotę - o godz. 8.00 Jutrznia

- od godz. 9.00 do 12.00 – co pół godziny – świecenie pokarmów w kaplicy- godz. 12,30 – święcenie pokarmów w domach pod wcześniej zgłoszonymi adresami - godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia (rozpoczynamy nowenna przed Świętem Miłosierdzia  a po niej świecenie pokarmów co pół godziny do godz. 17.00. godz. 20.00 – WIGILIA PASCHALNA

WIEKANOC – GODZ. 6.00 -REZUREKCJA – W pierwsze święto nie będzie Mszy o godz. 9.00 a późniejsze Msze św. o godz. 11.00; 12.15 i 18.00

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – Msze jak w każdą niedzielę.

1. Po Mszy św. można nabywać chlebki do święconki, czekoladowe baranki oraz tzw. Paschaliki .Wszystko po 5 zł. Kupując jeden z tych produktów wspieramy nasze Parafialne Koło Caritas , które jednocześnie dziękuje za wszystkie produkty długoterminowe przyniesione przez naszych parafian, takie produkty można jeszcze przynosić do środy przed świętami .Chciałbym też podziękować bardzo serdecznie jednej z rodzin naszej parafii która na ten cel ofiarowała 2000 zł. Oczywiście zgodnie z ewangeliczną zasadą składania jałmużny rodzina ta prosiła o anonimowość.