1. Jeszcze dziś o 17.30 nabożeństwo różańcowe.

-w poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes, to również 26 Światowy Dzień Chorych. W związku z tym w naszej kaplicy zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. dla chorych o godz. 9.00, podczas której osobą chorym zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych. Po Mszy około godz. 10.00 udam się do chorych pod wskazane dzisiaj po Mszy św. adresy. Bardzo proszę o pomoc osobą starszym i chorym, ale chodzącym, w dostaniu się jutro rano do kaplicy.

- w czwartek – święto św. św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

1. W poniedziałek o 17.00 odbędzie się próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Po wieczornej Mszy św. spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej, a o godz. 20.00 próba „Dysonansu”.
  2. Po Mszy św. w zakrystii przyjmuję zapisy na pielgrzymkę do Ziemi św. i Jordanii (zostało jeszcze 9 wolnych miejsc). Po rozmowie z właścicielami biura ustaliliśmy, że zaliczkę 500 zł można wpłacić u mnie a w późniejszym czasie zostanie sporządzona umowa, którą trzeba będzie podpisać. Dotyczy to oczywiście osób, które jeszcze nie wpłaciły zaliczki w KPBP.
  3. Już 02. marca w ośrodku „Campoverde”, odbędzie się doroczny bal karnawałowy organizowany przez naszą fundację Centrum św. Ojca Pio. Tak jak co roku zwracam się z gorącą prośbą o ofiarowanie ciekawych przedmiotów na aukcję, z której pieniądze przeznaczone zostaną na budowę naszej świątyni. Zaproszenia na bal w konwencji „Karnawału Weneckiego” można nabywać w zakrystii w cenie 160 zł/os tylko do niedzieli 24 lutego. Jak zwykle zachęcam do zapraszania swoich przyjaciół również z poza parafii, a dla osoby, która zorganizuje najliczniejszą grupę czekać będzie atrakcyjna nagroda. Inne szczegóły będę podawał przy nabywaniu zaproszeń.
  4. Już dziś chciałbym poinformować o bardzo ciekawej inicjatywie związanej z Dniem Kobiet. Nasza Fundacja we współpracy z panią adwokat Barbarą Jadwigą Pawlak w sobotę 09.03. organizuje bezpłatne warsztaty dla kobiet pt. „Negocjacje na obcasach”. Szczegóły na plakacie w przedsionku. Ze względu na specyfikę warsztatów może w nich wziąć udział maksymalnie 12 kobiet. Liczy się zatem kolejność zapisów. Zapisy przyjmuję po Mszy św.
  5. W 2020 roku nasza Archidiecezja obchodzić będzie 100 lecie swojego istnienia. W związku z tym od listopada 2016 do grudnia 2019 roku w poszczególnych parafiach naszej Archidiecezji trwają Misje Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Jezu ufam Tobie”, które mają przygotować nas do godnego i owocnego przeżycia tego pięknego Jubileuszu. W naszej parafii w/w Misje odbędą się od soboty 16 do soboty 23 marca i poprowadzi je o. Józef Klemens TJ z Wrocławia. Już teraz proszę o modlitwę o błogosławione owoce Misji Miłosierdzia Bożego dla całej naszej parafii. Tym bardziej, że będą to pierwsze misje w historii naszej parafii. Oczywiście o szczegółach misji będę mówił w następne niedziele.