1 Dziś o godz. 17.30,  zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

2 Przypominam, że od początku lutego do końca czerwca w dni powszednie Msze św. sprawowane są: w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz. 18.00, we wtorki o godz. 6.30,  a w sobotę o godz. 9.00

3  W tym tygodniu, to w dużej mierze dzięki pomocy o. Mirka, zakończyliśmy wizyty duszpasterskie zwane „kolędą”. W imieniu swoim oraz o. Mirka chciałbym bardzo podziękować za wszystkie kolędowe spotkania, za okazaną nam życzliwość oraz za ofiary złożone przy tej okazji na dokończenie budowy naszego kościoła. Jeżeli wszystko się ułoży za tydzień postaram się podsumować tegoroczną „kolędę”. A w związku z tym, że w tym roku ferie zimowe nałożyły się na termin wizyt duszpasterski, po Mszy św. w zakrystii można się umawiać na spotkania zaległe w tym tygodniu.

4 Jutro o godz. 17.00 próba scholii „Boży Raban”, o 17.30 próba zespołu „Magnificat”, o 20.00 próba chóru „Dysonans”.

5 W tym tygodniu przypada drugi piątek miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 24.00. Na stoliku z gazetami jest wyłożona lista dla osób, które podejmą półgodzinne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania.

6 Za tydzień z racji na drugą niedzielę miesiąca, zbierana będzie taca gospodarcza.

7  W sobotę przeżywamy wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie światowy dzień chorego. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 zostanie udzielony sakrament chorych.

8  Już dziś chciałbym zapowiedzieć kolejne spotkanie biblijne, które odbędzie się w przyszłą środę 15 lutego, o szczegółach powiem za tydzień