1.    Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w niedziele o godz. 17.30, a w tygodniu bezpośrednio po Mszy św. W tym roku przy kapliczkach i krzyżach na terenie parafii spotykać się będziemy w czerwcu śpiewając Litanię do NSPJ.
2.    Jutro próba scholii dziecięcej o godz. 17.00, żeńskiego zespołu wokalnego o 17.30 i męskiego chóru o godz. 20.00
3.    W tym tygodniu w liturgii:
- w poniedziałek – przypada 23 dzień miesiąca obchodzony w naszej parafii jako dzień naszego Patrona. Modlitwy o uzdrowienie fizyczne i duchowe za wstawiennictwem o. Pio połączone będą z majowym nabożeństwem
- we wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
- w czwartek – wspomnienie św. Filipa Neri, pr.
4.    W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Bezpośrednio po majowym nabożeństwie odbędzie się spotkanie formacyjne.
5.    W najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 13.00 do I – Komunii św. przystąpi Helenka i Adam, a w następną niedzielę podczas Mszy o godz. 12.15 do I – Komunii św. przystąpi Julek.
6.    Na prośbę wielu rodziców dzieci, które w tym roku przystępują do I – Komunii św. tzw. „biały tydzień” dla wszystkich dzieci odbędzie się w ostatnim tygodniu roku szkolnego czyli os 20 czerwca.
7.    Rocznica I – Komunii św. odbędzie się w niedzielę 12 czerwca o godz. 12.15. Dzień wcześniej w sobotę zapraszam dzieci i rodziców na Mszę św. o godz. 9.00 na spowiedź i próbę przed uroczystością rocznicową. Oczywiście tę informację będę jeszcze kilkakrotnie przypominał.