1. Jeszcze dziś racji na III niedzielę miesiąca o godz. 17.00 spotkanie KŻR połączone z wymianą tajemnic, a po różańcu zapraszam na nabożeństwo majowe.
  2. W tym tygodniu nabożeństwa majowe w poniedziałek i w sobotę odbędą się w kaplicy bezpośrednio po Mszy św. a we wtorek spotkamy się przy kapliczce w Kalonce na skrzyżowaniu ul. Marmurowej i Aksamitnej, w środę spotkamy się przy kapliczce na skrzyżowaniu ul. Jaśminowej i Magnoliowej u pani Ani Działek, w czwartek przy kapliczce w Dobieszkowie, w piątek w Dobieszkowie na posesji państwa Stańczyków. Majowe przy kapliczkach rozpoczynać się będą o godz. 20.00.
  3. W tym tygodniu w liturgii:

We wtorek przypada dzień naszego patrona. Nowenna połączona będzie z Mszą św. i nabożeństwem.

W środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

W piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza prezbitera

  1. W poniedziałek o godz. 17.00 zapraszam na próbę scholii dziecięcej. Bezpośrednio po nabożeństwie majowym spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej
  2. W środę bezpośrednio po nabożeństwie majowym tj. ok. godz.19.00 chciałbym się spotkać z Radą Parafialną i przedstawicielami wszystkich grup działających przy parafii. Zapraszam też wszystkich sołtysów i przedstawicieli grup, stowarzyszeń, zespołów które działają na terenie naszej parafii. Tematem spotkania będzie oczywiście Dzień Wspólnot Parafialnych który odbędzie się 10 czerwca.
  3.  W czwartek o godz. 7.00 z sprzed kaplicy dzieci komunijne wraz ze swoimi opiekunami wyjadą na dziękczynną pielgrzymkę na Jasną Górę. Powrót ok. godz. 18.00. W tym dniu wieczorna Msza św. w naszej kaplicy zostanie odprawiona o godz. 19.00
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. W najbliższą sobotę na Mszy św. o godz. 9.00 dzieci z klas IV przystąpią do spowiedzi św. przed niedzielną uroczystością rocznicy I – Komunii św. która wyjątkowo zostanie odprawiona o godz. 11.00
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszamy na integracyjny ok. godzinny spacer z kijkami lub bez kijków. To pierwsza z inicjatyw skierowana do naszych parafian po wtorkowym spotkaniu z przedstawicielami fundacji Subvenio, która min. zajmuje się szkoleniem wolontariuszy i liderów społecznych.
  7. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się – Rafał Dawid Nocek i Magdalena Kaja Tarczyńska oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza. Oraz Dominik Adrian Karasiński, kawaler z parafii MB Różańcowej w Łodzi i Patrycja Agnieszka Lewandowska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
  8. Intencje i gazety.