1 Jeszcze dziś o godz. 17.30 zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

2 W tym tygodniu w liturgii:

- we wtorek – święto św. św. Cyryla i Metodego patronów Europy.

3 Juto tj. w poniedziałek o 17.00 zapraszamy na próbę dziecięcej scholii. Po wieczornej Mszy św. modlitewne spotkanie Odnowy Charyzmatycznej, a  o godz. 20.00 próba męskiego chóru.

4 W piątek w naszej kaplicy nie będzie wiec zornej Mszy św.

5 Po Mszy św. w zakrystii można nabywać zaproszenia w cenie 120 zł od osoby na tegoroczny bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 18. 02.2017 w OSP Lipinach. Tak jak wspominałem, w tym roku dochód z balu przeznaczony będzie na drugi dzwon dedykowany św. Janowi Pawłowi II. Konwencja tegorocznego balu to „ Raz na ludowo”. Zwracam się z prośbą o przyniesienie ciekawych przedmiotów do licytacji. W imieniu organizatorów zwracam się również z prośbą o ofiarowanie marynatów oraz ciasta. Własne przetwory proszę przynosić do kaplicy do piątku a ciasta w sobotę rano.

6 W przyszłą niedzielę zapraszam na spotkanie KŻR połączone z wymianą tajemnic. Początek spotkania o godz. 17.00.

7 Chciałbym w kilu słowach podsumować tegoroczną wizytę duszpasterska zwaną „kolędą”. W związku z moją chorobą kolęda rozpoczęła się 12 stycznia i trwała do soboty 28 stycznia. Od 16 do 21 stycznia w kolędzie pomagali księża salezjanie ks. Piotr oraz ks. Mirosław. Biorąc pod uwagę również tzw. zaległe wizyty to wspólnie odwiedziliśmy 372 rodziny co stanowi ok. 60 % wszystkich rodzin mieszkających na terenie naszej parafii. W tym roku na czas kolędy przypadły ferie zimowe i wiele rodzin nie było w domu. Mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja spotkania z tymi, którzy wyjechali na zimowiska. Wszystkim rodziną z którymi mieliśmy okazję się spotkać, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za okazaną życzliwość i serdeczne przyjęcie. Wiele naszych spotkań było bardzo konstruktywnych i mam nadzieję, że niektóre sugestie uda się wprowadzić w życie parafialne w niedalekiej przyszłości. Już od dziś na zakończenie każdej Mszy św. będzie odmawiana modlitwa do św. Michała Archanioła. Kolęda miała również swój wymiar materialny. Konto parafialne powiększyło się o blisko 58 tys. złoty. Za złożone z racji kolędy ofiary na rzecz budowy świątyni a także na dzwony składam serdeczne staropolskie Bóg zapłać.

8 Gazety i intencje.