1 Dziś o godz. 17.30,  zapraszam na nabożeństwo różańcowe.

2 Jutro o godz. 17.00 próba scholii „Boży Raban”, o 17.30 próba zespołu „Magnificat”, o 20.00 próba chóru „Dysonans”.

3 We wtorek w liturgii wspomnienie św. św. Cyryla i Metodego apostołów Słowian i patronów Europy.

4 Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia w najbliższa środę 15 lutego o godz. 18.30, Marta i Jarosław Tulinowie zapraszają na kolejne spotkanie biblijne. Tematem spotkania, będą „plagi egipskie”.

5 Dziękuję  za ofiary złożone dzisiaj na tzw. „tacę gospodarczą”. O stanie naszego konta i planowanych wydatkach związanych z budową kościoła powiem za tydzień. Dzisiaj chciałbym krótko podsumować tegoroczną wizytę duszpasterską, zwaną potocznie „kolędą”. Ze względu na moją chorobę, kolęda rozpoczęła się dopiero w połowie stycznia i jak wszyscy wiemy, czas wizyty duszpasterskiej pokrył się w tym roku z feriami zimowymi dla dzieci i młodzieży z naszego województwa. Oczywiście jak by to powiedział klasyk, sytuacja ta niosła za sobą plusy dodatnie i plusy ujemne. Z jednej strony wiele rodzin wyjechało na ferie, a z drugiej strony z rodzinami, których dzieci ferie spędzały w domu, mogliśmy się spotkać przed południem. Dzięki obecności padre Mirco, jak niektórzy nasi parafianie nazywają mojego przyjaciela z technikum, pasjonistę, ojca Mirosława Lesieckiego, udało nam się odwiedzić 326 rodzin w ciągu 15 dni kolędowych i jednego  tygodnia po feriach. Jeżeli prawdą jest, że na terenie naszej parafii jest ok. 650 rodzin, to odwiedziliśmy niecałe 50 % rodzin naszej parafii, czyli podobnie jak w roku ubiegłym. W tym roku odwiedziłem 21 nowych rodzin, które zamieszkały na terenie naszej parafii. Chciałbym bardzo gorąco, w imieniu swoim i o. Mirosława, podziękować, za życzliwość w naszych spotkaniach i wszelkie dobro, które stało się naszym, mam nadzieję wspólnym, duchowym udziałem. Chciałbym też bardzo podziękować, za materialne wsparcie konta budowy naszego kościoła. Podczas „kolędy” do tej pory, zebraliśmy 58 430.00 zł. Wszystkich naszych parafian i dobroczyńców z poza parafii, polecam miłosiernemu Bogu, prosząc o opiekę i wszelkie błogosławieństwo dla ofiarodawców. Oczywiście jeśli ktoś chciałby w dalszym ciągu zaprosić księdza z wizytą duszpasterską, to jak najbardziej jest to możliwe i wystarczy umówić się ze mną telefonicznie lub osobiście np. w zakrystii przed albo po Mszy św.

6 Za tydzień z racji na III niedzielę miesiąca zapraszam na godz. 17.00 członków KŻR na spotkanie formacyjne połączone z wymianą tajemnic i nabożeństwo różańcowe.

9  Gazety i intencje.