1. Jeszcze dziś o 17.30 nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro o godz. 17.00 próba dziecięcej scholii „Boży Raban” oraz zespołu wokalnego „Magnificat”, a o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek przed południem udam się z komunią św. do chorych pod wskazane adresy. Od 17.30 spowiedź pierwszo piątkowa. Na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Gorąco zapraszam.
  4. Już za niecały miesiąc w naszej parafii rozpoczną się tygodniowe Misje Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Jezu ufam Tobie”. Tak jak wspominałem Misje mają nas przygotować na jubileusz 100 - lecia powstania Diecezji Łódzkiej. Już teraz proszę o modlitwę o błogosławione owoce tych Misji, tym bardziej, że będą to pierwsze misje w historii naszej parafii. Misje Miłosierdzia rozpoczną się w sobotę 16 marca o godz. 17.30 uroczystym przyjęciem i powitaniem peregrynującym Obrazem Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Faustyny. Pamiętajmy również o o. Józefie Klemenzie TJ z Wrocławia który będzie przewodniczył naszym Misjom. Bardzo proszę o rozprowadzenie zaproszeń, czyli ulotki z programem Misji aby dotarły do wszystkich domów w naszej parafii.
  5. Po Mszy św. można zapisać się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii oraz nabyć zaproszenia na tegoroczny bal karnawałowy (dziś jest ostatni termin). Jeśli nawet ktoś z różnych powodów nie będzie na balu a chciałby mieć udział w zbieraniu funduszy na budowę naszej świątyni to bardzo proszę o upieczenie ciasta i dostarczeniu go do kaplicy w piątkowy wieczór. W imieniu organizatorów chciałbym już teraz za osłodzenie balu bardzo gorąco podziękować.
  6. W tym tygodniu do domu Ojca odeszła śp. Danuta Zarębska. Rodzina prosiła mnie o przekazanie informacji, że w dniu pogrzebu tzn. w środę o godz. 12,00 na parkingu między świetlicą a budynkiem KGW będzie podstawiony bus dla uczestników pogrzebu.