1. Z racji na Uroczystość Zmartwychwstania nie będzie spotkania KŻR. Tajemnice na bieżący miesiąc znajdują się we wnęce przy figurkach.
  2. Jutro drugi dzień Świąt. Msze św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie w tym dniu po Mszy św. zbierane będą ofiary do puszek na potrzeby KUL.
  3. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia. Okolicznościowe modlitwy połączone będą z wieczorną Mszą św.
  4. W czwartek rano z grupą naszych parafian wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Fatimy. Powrót zaplanowany jest drugiego maja wieczorem. Pod moją nieobecność posługę duszpasterską prowadzić będą księża salezjanie. W imieniu wszystkich pielgrzymów bardzo proszę o modlitwę w naszej intencji a my ze swej strony obiecujemy modlitwę w Fatimie za naszych parafian.
  5. Przypominam, że w przyszłą niedzielę nie będzie tzw. tacy gospodarczej. Od maja taca gospodarcza będzie zbierana w drugą niedziele miesiąca.
  6. Składam podziękowania wszystkim ofiarodawcą którzy wsparli zbiórkę kwiatów do Grobu Pańskiego. Dziękuję też wolontariuszom, którzy podjęli się zbiórki ofiar. Szczególne podziękowania składam paniom: Jadwidze Jendraszek, Elżbiecie Krzemińskiej, Halinie Dawid oraz Joannie Grzelak za przygotowanie świątecznego wystroju naszej kaplicy oraz pani Annie Kobylańskiej i państwu Klepczyńskim za posprzątanie kaplicy na święta. Dziękuję również pani Ewie Gabarze za zmianę obrusów w kaplicy a panu Henrykowi Dobroszkowi za ofiarowanie palm.
  7. Życzenia Biskupa Administratora i ks. proboszcza.
  8. Gazety i intencje