1. W naszym parafialnym wieczerniku od piątku trwamy na modlitwie przed zesłaniem Ducha św. Dziś Nowenna do Ducha św. połączona będzie z nabożeństwem majowym o godz. 17.30. W dni powszednie zarówno nowenna jak i majowe nabożeństwo połączone będą z Mszą św.
  2. Dziś 13 dzień maja. 101 rocznica pierwszego Objawienia Fatimskiego. Na różaniec i procesję fatimską zapraszam o godz. 21.00. Przypominam o zabraniu świec lub lampionów.
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 próba scholii dziecięcej i zespołu wokalnego Magnificat. Po majowym nabożeństwie spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej, a o godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. We wtorek po nabożeństwie majowym odbędzie się próba przed I- Komunią św.
  5. W środę o godz. 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej.
  6. W piątek o na Mszy św. o godz. 18.00 dzieci komunijne odnowią przyrzeczenia chrzcielne oraz po raz pierwszy przystąpią do sakramentu pojednania. W piątek nie będzie spotkania dla kandydatów do bierzmowania.
  7. W sobotę o godz. 10.00 w Archikatedrze Łódzkiej odbędą się święcenia diakonatu. W związku z tym w naszej kaplicy nie będzie Mszy św. o godz. 9.00. Tego samego dnia wieczorem od godz. 21.00 w parafii św. Andrzeja Boboli w Łodzi Nowosolnej rozpoczną się uroczystości Wigilii Zesłania Ducha św. O godz. 24.00 odprawiona zostanie uroczysta Eucharystia.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 12.15 odbędzie się uroczystość I – Komunii św. W związku z tym, że to jak dotąd w historii największa grupa dzieci (dwadzieścioro pięcioro) , które w naszej parafii po raz pierwszy przejmą Pana Jezusa, wybierzmy inną godzinę Mszy św. aby dać szansę rodzinom na dobre przeżycie tej uroczystości.
  9. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się

Bartosz, Stefan Maćczak oraz Patrycja Ewa Kowalska obydwoje z parafii tutejszej. Zapowiedź druga

Karina Dominika Michalska, panna z parafii św. Katarzyny w Koluszkach i Marcin Stanisław Żmudziński z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.

Bardzo dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą oraz wszystkim, którzy systematycznie zasilają konto budowy naszej świątyni. Niech Pan wszystkim ludziom dobrej woli błogosławi na każdy dzień