1. Dziś zbierane będą ofiary do puszek na kolonie letnie organizowane przez Caritas AŁ.
  2. Przypominam, że dzisiaj o godz. 17.30 odprawione zostanie nabożeństwo do Najświętszego serca Pana Jezusa. W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe połączone jest z Mszą św.
  3. W poniedziałek o godz. 17.00 .ostatnia przed wakacjami próba dla scholii i zespołu wokalnego „Magnificat”. Bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym spotkanie modlitewne Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 próba męskiego chóru „Dysonans”.
  4. We wtorek bezpośrednio po nabożeństwie czerwcowym tj. ok. godz. 19.00 chciałbym się spotkać z Parafialną Radą Duszpasterską. Przypomnę, że w skład rady wchodzą przedstawiciele wszystkich grup działających przy parafii oraz sołtysi lub ich delegaci sołectw z terenu naszej parafii.
  5. W środę przypada 13 dzień czerwca. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie o godz. 21.00
  6. W piątek na Mszę św. zapraszam kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. trzecie spotkanie synodalne na temat: „Poznać Chrystusa”. Spotkania synodalne mają charakter otwarty i może wziąć w nich udział każdy, komu leży na sercu religijny rozwój duchowy.
  7. Przypominam, że nasza parafia organizuje w dniach od 11 do 15 października pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo i okolic z okazji 50 rocznicy śmierci naszego patrona św. Ojca Pio oraz setnej rocznicy uzyskania stygmatów. Bardzo proszę o jak najszybsze podjęcie decyzji.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 ostatnie przed wakacjami spotkanie Koła Żywego Różańca połączone z wymianą tajemnic na czerwiec, lipiec i sierpień.
  9. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na tzw. „tacę gospodarczą” oraz wszystkim tym, którzy systematycznie wspierają konto budowy naszej świątyni. Za tydzień poinformuję o planach budowlanych na ten rok.