1. Jeszcze dziś o 17.30 zapraszam na nabożeństwo czerwcowe.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Wieczorem w „Owczarni” o godz. 19.30 odbędzie się świętojański wieczór poetycko – muzyczny. To promocja                       IV tomiku poezji Pani doktor Mirosławy Kuchciak. W drugiej części spotkania z autorką będzie można nabyć najnowszy tomik poezji z autografem poetki oraz wziąć udział w licytacji dzieł sztuki. Cały dochód pani Mirosława przeznaczyła na rzecz budowy naszej świątyni. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.
  2. W tym tygodniu w liturgii: w środę – wspomnienie św. Ireneusz biskupa i męczennika.                        w czwartek – uroczystość św. app. Piotra i Pawła. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji jubilatów.                                             Po Mszy św. agapa.
  3. Rozpoczęły się wakacje. W miesiącu lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 12.15, a wieczorna Msza św. odprawiana będzie o godz. 19.00. W dni powszednie bez zmian. Na czas wakacji zawieszamy wszystkie dodatkowe spotkania grup parafialnych oraz dodatkowe nabożeństwa poza Mszą św. Oczywiście sprawowane będą nabożeństwa związane z pierwszym czwartkiem, piątkiem i pierwszą sobotą miesiąca. I tak w najbliższą sobotę zapraszam na nabożeństwo wynagradzające. Po Mszy św. o godz. 9.00 odmówimy różaniec a po nim 15 min. medytacja. Dodatkowe nabożeństwa związane będą również z 13 i 23 dniem miesiąca o czym wcześniej poinformuje.
  4. Zapowiedzi: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się - Aleksandra Denderska, pana z parafii św. Łukasza Ewangelisty i Michał Patora, kawaler z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
  5. Gazety i intencje.