1.    Gorące podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i poprowadzenia procesji Bożego Ciała. Wszystkim staropolskie Bóg zapłać. Jednocześnie przypominam, że do czwartku przeżywamy Oktawę Bożego Ciała, czyli jeszcze dziś  o 17.30,  a w pozostałe dni, bezpośrednio po Mszy św. procesje eucharystyczne połączone są z nabożeństwem czerwcowym.
2.    Jutro o 17.00 próba dziecięcej scholii, o 17,30 zespołu „Magnificat”, o 20.00 chóru „Dysonans”. Również jutro, o godz. 18.00 w parafii św. Andrzeja Boboli w Nowosolnej odprawiona zostanie Msza św. w intencji naszej ojczyzny, której przewodniczyć będzie ks. prałat Józef Niżnik, kustosz sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.
3.    Z racji na przypadającą 24.06 uroczystość NSPJ, uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela jest przeniesione na czwartek 23.06. Po Mszy nowenna do naszego Patrona św. Ojca Pio.
4.    Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów ze SP w Starych Skoszewach zostanie odprawiona w Sanktuarium MB Skoszewskiej w czwartek 23.06 o godz. 8.30.
5.    W sobotę 25 czerwca wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu ostatnie dziecko przystąpi do I – Komunii św. Przypominam, że tzw. „Biały Tydzień” dla wszystkich dzieci, które w tym roku przystąpiły do sakramentu eucharystii, rozpocznie się w pierwszą niedzielę po wakacjach, czyli 04.09.
6.    Bardzo dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na tzw. „tacę gospodarczą”. Tym razem zostało zebrane 4 132.00 zł. Na naszym koncie parafialnym obecnie jest 305 500.00 zł. Powoli kończą się prace związane z instalacją elektryczną i tynkowaniem ścian wewnętrznych kościoła. Po zakończeniu tynkowania rozpoczną się prace wodno – kanalizacyjne i rozprowadzenie instalacji do ogrzewania podłogowego wraz z wylaniem posadzki.
7.    Zapowiedzi:
Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Artur Maciej Krzywański, kawaler z parafii tut. I Renata Katarzyna Sujecka, panna z parafii św. Ap. Ap. Piotra i Pawła w Białej. Zap. II
Oraz
Emil Patora, kawaler z parafii tut. I Klaudia Anna Biegała, panna z parafii Zesłania Ducha św. w Aleksandrowie Łódzkim. Zap. I.
8.    24 czerwca o godz. 18.00 w naszej parafii prymicyjna Mszę św. Odprawi neoprezbiter Hieronim Wróblewski, który udzieli specjalnego prymicyjnego błogosławieństwa wszystkim obecnym