1  Nowenna do św. o. Pio będzie połączona dziś z nabożeństwem czerwcowym, na które zapraszam o godz. 17.30. W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe, bezpośrednio po Mszy św.

2  Jutro z pielgrzymki wraca ks. proboszcz.

3  W tym tygodniu w liturgii:

- w poniedziałek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

- w piątek – wspomnienie św. Ireneusza bp. i m.

- w sobotę -  uroczystość św. św. app. Piotra i Pawła. Tradycyjnie w tym dniu modlimy się w intencji solenizantów. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 9.00. Uroczysta Msza św. zostanie odprawiona o godz. 18.00, a po niej agapa w ogrodzie za domem parafialnym. Tak jak w minionych latach, ks. proboszcz zachęca do przyniesienia na agapę sałatek i ciast.

4  Przypominam, że od 01.07 do 31.08 w niedziele msze św. odprawiane będą o godz. 9.00 i 11.00 i 19.00. Nie będzie Mszy o godź. 12.15. W dni powszednie: pon. śr. czw. i piątek o 19.00.                                             We wtorek o 6.30, a w sob. o 9.00

5   Gazety i intencje