1. W tym tygodniu od poniedziałku do środy w naszej kaplicy nie będzie Mszy św.
  2. W czwartek przypada 13 dzień miesiąca lipca. To setna rocznica Objawień Fatimskich. W czwartek nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Wszystkich czcicieli MB Fatimskiej zapraszam na wieczór fatimski. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 21.00. Później Różaniec i procesja światła.
  3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek – święto św. Benedykta. Opata i Patrona Europy, w środę  – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek  – wspomnienie św. św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników.  w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła
  4. Dziękuję za wszystkie ofiary składane na budowę naszej świątyni. Szczególnie za te złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą. Za tydzień poinformuję o ile stopniał nasz dług w stosunku do zobowiązań wobec KMAŁ.
  5. Gazety i intencje.