1.    W tym tygodniu w liturgii:
    - w piątek – wspomnienie św. Marii Magdaleny
    - w sobotę – św. Brygidy zak. Patronki Europy. Z racji na 23 dzień miesiąca     obchodzony w naszej parafii jako dzień Patrona, po Mszy św. o godz. 9.00     zostanie odprawione nabożeństwo o uzdrowienie fizyczne i duchowe za     wstawiennictwem o. Pio.
2.    W przyszłą niedzielę w wigilię wspomnienia św. Krzysztofa patrona podróżujących, po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców oraz poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji zasilą konto budowy kościoła.
3.    W ubiegłą niedzielę na tzw. „tacę gospodarczą” zostało zebrane 3 806.00 zł. Na naszym parafialnym koncie jest obecnie 210 000.00 zł. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy składają swoje ofiary na tacę, oraz tym rodzinom, które co miesiąc przelewają konkretną sumę pieniędzy na nasze parafialne konto. Szczególnie chciałbym podziękować panu Henrykowi Dobroszkowi, za ofiarę złożoną na wykonanie ołtarza. Przed nami prace budowlane związane z instalacjami wodno – kanalizacyjnymi.
4.    Zapowiedzi:
    Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Jakub Michał Stefanowicz,     kawaler z parafii tutejszej i Paulina Katarzyna Nawrot, panna z parafii         Najświętszego imienia Jezus w Łodzi. Zapowiedź druga.
    Oraz
    Jędrzej Grzegorz Klepczyński, kawaler z parafii tutejszej i Zofia Anna Tracz,     panna z parafii św. Maksymiliana w Głownie. Zapowiedź pierwsza.