1.    Dziś w wigilię wspomnienia św. Krzysztofa patrona podróżujących, po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców oraz poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji tak jak już wspomniałem będą przeznaczone na pomoc Kościołowi w Bejrucie.
W tym tygodniu w liturgii:
- w poniedziałek – święto św. Jakuba Ap.
-  we wtorek – wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP.
- w piątek – wspomnienie św. Marty, Marii i św. Łazarza
2.    We wtorek 26 lipca najprawdopodobniej przyjedzie do Skoszew chór z Mińska ( o ile w ostatniej chwili reżim Łukaszenki nie cofnie swej decyzji o wyjeździe ) organizatorzy prosili mnie o pomoc w zorganizowaniu dwóch noclegów z wtorku na środę i z środy na czwartek dla 12 raczej dorosłych osób. Jeśli ktoś z naszych parafian otworzyłby swoje serce i dom dla Polaków z Białorusi to proszę się do mnie zgłosić bezpośrednio po Mszy św.
3.    Zapowiedzi:
Jędrzej Grzegorz Klepczyński, kawaler z parafii tutejszej i Zofia Anna Tracz, panna z parafii św. Maksymiliana w Głownie. Zapowiedź druga.
Oraz
Joanna Katarzyna Olczyk, panna z parafii tutejszej i Łukasz Damian Dumała, kawaler z parafii z parafii p.w. Ducha Świętego w miejscowości Długosiodło. Zapowiedź druga.