1. Zgodnie z zapowiedzią dziś po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na dzieła Caritas AŁ. Po Mszy św. w zakrystii można odebrać tornister i sprawić aby był to tornister pełen uśmiechu. To akcja Caritas, zakupienia wyprawki szkolnej dla jednego dziecka.
    • we wtorek – wspomnienie św. Dominika
    • w środę – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
    • w  czwartek – święto  św. Wawrzyńca, diakona i męczennika w piątek wspomnienie św. Klary, dziewicy
  3. W przyszłym tygodniu z racji na drugą niedzielę miesiąca podczas wszystkich Mszy św. zbierana będzie tzw. „taca gospodarcza”. Przypomnę, że udało nam się oddać KMAŁ już 195 000 PLN. Do oddania mamy jeszcze 105 000 PLN. Przy tej okazji chciałbym podziękować za wszystkie ofiary które systematycznie wpływają na konto parafii oraz do mnie indywidualnie. To dzięki tym wpłatom będziemy mogli sfinansować w najbliższym czasie wykończenie wieży w naszej świątyni. Wstępny koszt to kwota blisko 100 000 PLN. Jeżeli wszystko dobrze się ułoży to już w tym tygodniu konstrukcja zwieńczenia wieży kościoła trafi na plac przed świątynią. W związku z tym zwracam się z prośbą o wykoszenie chwastów przed kościołem najlepiej na początku tego tygodnia.