1. Zgodnie z zapowiedzią po Mszy św. będą zbierane ofiary na budowę Centrum Studiów św. Jana Pawła II w Łodzi.
  • - w poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, op. i dK.
  • - we wtorek – wspomnienie św. Piusa X pap.
  • - w środę – wspomnienie NMP Królowej
  • - w piątek – święto św. Bartłomieja ap.
  1. We wtorek 21 sierpniapo Mszy św. o godz. 6.00 z Sanktuarium Matki Boskiej Zwycięskiejwyruszy 93. Łódzka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: Napełnieni Duchem Świętym. Zapisy jeszcze jutrow godz. 00-12.00oraz17.00-20.00w dolnym kościele Matki Boskiej Zwycięskiej w Łodzi (ul. Łąkowa 40). Jeżeli wszystko dobrze się ułoży to w tym roku chciałbym wziąć czynny udział w pielgrzymce. Pod moją nieobecność Msze św. odprawiać będzie ks. Wojciech Jędrzejczyk, proboszcz z Niesułkowa. Jeżeli ktoś z naszych parafian wybiera się również na pielgrzymkę proszę o kontakt ze mną po Mszy św.
  1. Bardzo dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na tacę gospodarczą. Tym razem zostało zebrane 3 422.00 zł. W tym tygodniu zapłaciłem za materiały do ocieplenia 67 tys. zł. A na naszym kącie pozostaje 500 tys. zł. w tym 300 tys. pożyczki z Kurii. Tę sumę zaczniemy oddawać od przyszłego roku. Tace gospodarcze do końca roku przeznaczone będą na bieżące prace w kościele tj. oprócz ocieplenia elewacji pokrycie dachu i wykonanie wewnętrznych instalacji. Zebrane do tej pory pieniądze nie zbilansują kosztów dlatego bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy systematycznie zasilają konto budowy naszej świątyni.