OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jeszcze dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy na próbę dziecięcej scholii „Boży Raban” Zapraszamy też dzieci, które do tej pory jeszcze nie śpiewały w naszej scholii. Równolegle odbywać się będzie próba zespołu wokalnego „Magnificat”. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie grupy modlitewnej Odnowy Charyzmatycznej. O godz. 20.00 pierwsza po wakacjach próba męskiego chóru „Dysonans”.
  3. We wtorek bezpośrednio po wieczornej Mszy św. czyli ok. godz. 18.30 chciałbym się spotkać z Parafialnym Kołem Caritas.
  4. W piątek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Przypominam, że jest to ostatni termin w którym należy dostarczyć świadectwo aktu chrztu.
  5. W sobotę o godz. 10.00 po raz kolejny wyruszą na swoje trasy przewodnicy Rajdu TdK. Do tej pory zgłosiło się nie wielu wolontariuszy. Aby zostać przewodnikiem na trasie TdK wystarczy mieć ukończone 18 lat i znajomość trasy. Zapraszamy też młodzież ze szkół średnich do podjęcia funkcji pomocnika przewodnika. Może to być dobry wstęp do tego aby zostać przewodnikiem naszego rajdu. Po raz kolejny zwracam się do sponsorów o wsparcie tegorocznej edycji Rajdu. Można w dalszym ciągu pobrać plakaty i rozwiesić je w odpowiednim miejscu. Zwracam się również z gorąca prośbą o przygotowanie rajdowego ciasta, które będzie można sprzedać podczas naszej imprezy. Najlepiej schodzi ciasto drożdżowe i placki z owocami. Ciasto proszę przynieść na plac przed godz. 10.00 w dniu rajdu tzn. 22 września.

- w czwartek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma bp i dK. To również 13 dzień miesiąca września a zatem zapraszam na różaniec Fatimski i procesję światła, tym razem na godz. 20.00.

- w piątek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

- w sobotę – wspomnienie NMP Bolesnej

1. W związku z przypadającą za dwa tygodnie wizytacją w naszej parafii ks. Bp Ireneusza Pękalskiego podczas której przeżywać będziemy zarówno przyjęcie przez naszą młodzież sakramentu bierzmowania podczas Mszy św. o godz. 11.00 a także uroczystość odpustową podczas Mszy św. o godz. 12.15 chciałbym zaapelować o pomoc w sprzątaniu budującej się świątyni i przygotowaniu jej do tych uroczystości. Osoby które chciałyby pomóc proszę o osobisty kontakt ze mną. Już dziś zwracam się również do naszych parafian o przygotowanie Agapy po odpustowej Mszy. Szczegóły naszych uroczystości podam za tydzień.
  2. Bardzo dziękuję za ofiary złożone na dzisiejszą tacę gospodarczą oraz za wsparcie budowy ofiarami indywidualnymi składanymi bezpośrednio do mnie lub przelewanymi systematycznie na parafialne konto. Bóg zapłać.